کدخبر : 13230 تاریخ انتشار :
A

آمار فوق‌العاده تیمی که لیگ برتری نشد

آمار فوق‌العاده تیمی که لیگ برتری نشد

فجر سپاسی به رهبری مهدی رجب‌زاده در حالی نتوانست به لیگ برتر صعود کند که آمار قابل توجهی را در پایان رقابت‌ها ثبت کرده است.

به گزارش ورزش 360، فجری‌ها در هفته پایانی رقابت‌های لیگ دسته اول موفق به شکست پارس جنوبی جم در خانه حریف شدند تا با ۷۳ امتیاز و با وجود داشتن تفاضل گل بهتر نسبت به چادر ملو در رتبه سوم قرار بگیرند. این رتبه هم به دلیل قانون جدید سازمان لیگ است که بازی‌های رودررو را ملاک قرار می‌دهد.

با این حال مهدی رجب‌زاده توانست در دومین سال حضور به عنوان سرمربی فجر شهید سپاسی امتیازات تیمش را در پایان فصل از ۵۳ امتیاز به ۷۳ امتیاز ارتقا دهد. آنها همچنین بهترین خط دفاعی لیگ برتر را به نام خودشان زدند. بیشترین کلین‌شیت به نام علی غلام‌زاده دروازه‌بان این تیم با ۲۱ بار بسته نگه داشتن دروازه‌اش ثبت شد و پس از خیبر که تفاضل گل ۳۴ داشت، با تفاضل گل ۳۳ بهترین تفاضل گل را هم داشتند. در خط هجومی هم آنها موفق شدند دومین خط هجومی برتر مسابقات را پس از خیبر که ۵۹ گل زده بود با ۵۰ گل از آن خود کنند.

psn213e5

وضعیت سه تیم مدعی این فصل از رقابت‌های لیگ دسته اول که با صعود خیبر و چادرملو به لیگ برتر تمام شد.

اما سرنوشت در هفته پایانی به شکلی رقم خورد که مهدی رجب‌زاده و شاگردانش با وجود آمار خوبی که در طول فصل داشتند و بازی‌های روانی که ارائه می‌کردند از صعود به لیگ برتر باز ماندند و حالا باید خودشان را آماده یک فصل سخت دیگر در رقابت‌های لیگ دست اول کنند تا شاید در لیگ بیست و چهارم بتوانند سهمیه حضور در لیگ برتر را به نام خود بزنند.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار