کدخبر : 13234 تاریخ انتشار :
A

غیر از اوسمار به کسی فکر نمی‌کنیم

غیر از اوسمار به کسی فکر نمی‌کنیم

عضو هیات مدیره پرسپولیس برای اولین‌بار در مورد جانشین احتمالی اوسمار ویرا صحبت کرد.

به گزارش ورزش 360، بعد از گذشت نزدیک به دو هفته از پایان فصل، هنوز تکلیف نیمکت پرسپولیس روشن نشده و در تازه‌ترین اتفاق، اوسمار از مدیران پرسپولیس فرصت گرفته است. این موضوع باعث شده تا احتمال جدایی او شکل بگیرد و در چنین فضایی طبیعی است که اسامی مختلف برای آینده این تیم مطرح شوند.

 پیمان حدادی عضو هیئت‌مدیره پرسپولیس با تکذیب اسامی می‌گوید: در همین خصوص تمام گمانه‌زنی و شایعات در مورد انواع و اقسام سرمربیان شایعه است و ما تکذیب می‌کنیم. طبق مصوبه هیئت‌مدیره تنها گزینه ما آقای اوسمار است و برای همسر ایشان هم آرزوی سلامتی داریم.

او در مورد ایرانی یا خارجی بودن جانشین اوسمار اظهار داشت: ما چون اصلا در مورد مربی بعدی فکر نکردیم نمی‌توانم بگویم داخلی است یا خارجی. ما باید تا آخر هفته منتظر بمانیم و اگر نتوانستند با ما ادامه بدهند، ما هفته آینده بر اساس استراتژی باشگاه تصمیم خواهیم گرفت.

اما شاید جالب‌ترین قسمت جایی بود که او مشخصات سرمربی بعدی را گفت: ما هدفمان در فصل آینده حضور موفق در آسیاست و برای حضور موفق در آسیا نیاز است مربی‌ای که به پرسپولیس کمک کند، استخدام کنیم. البته این مربی حتما نباید نامی باشد و حتی خیلی از مربیان نامی نتوانستند به تیم کمک کنند.

این موضوع از یک‌سو بودجه محدود پرسپولیس را نشان ‌می‌دهد و از سوی دیگر نشان دهنده سیاست این باشگاه در مواجهه با نام سرمربیان است که به نظر آنها توجهی به شهرت او نخواهند داشت.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار