کدخبر : 13257 تاریخ انتشار :
A

نگرانی پرسپولیسی‌ها از مصدومیت اورونوف مقابل ایران

نگرانی پرسپولیسی‌ها از مصدومیت اورونوف مقابل ایران

اوستون اورونوف ستاره ازبک پرسپولیس در اواخر نیمه اول دیدار مقابل تیم ملی ایران برای لحظاتی از زمین بیرون رفت.

به گزارش ورزش 360، جدال تیم‌های ملی ایران و ازبکستان در آخرین مسابقه دور گروهی مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 موجب شده تا جلال‌الدین ماشاریپوف و اوستون اورونوف دوباره به ورزشگاه آزادی بیایند و تقابل جذابی را ترتیب بدهند.

اوستون اورونوف که دوران درخشانی در پرسپولیس سپری کرد و نقش کلیدی در قهرمانی سرخ‌پوشان داشت و 10 روز قبل در همین استادیوم جام را بالای سر برده بود، نزدیک بود به علت آسیب‌دیدگی نتواند دیدار با ایران را به پایان ببرد که این اتفاق نیفتاد.

qsk2hapu

این ستاره ملی‌پوش ازبک پرسپولیس جزء موثرترین بازیکنان تیمش در نیمه اول دیدار مقابل ایران بود، در دقیقه 33 جدی‌ترین موقعیت ازبکستان را به وجود آورد و با فرار عالی از سد میلاد محمدی و شجاع گذشت و وارد محوطه جریمه شد که ضربه او با کمترین اختلاف از کنار تیرک عمودی رد شد و با بدشانسی او به تور نچسبید.

اما در دقیقه 39 اورونوف در میانه زمین احساس مصدومیت از ناحیه زانوی پای راست کرد و روی زمین نشست تا پزشک تیم ملی ازبکستان وارد زمین شود و او را به بیرون ببرد که البته ستاره پرسپولیس خیلی زود برگشت.

نکته جالب توجه در زمان درمان اورونوف در بیرون از زمین تشویق او توسط هواداران ایرانی روبه‌روی جایگاه بود که ستاره پرسپولیس هم به آنها واکنش نشان داد.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار