کدخبر : 13261 تاریخ انتشار :
A

دستمزد و رضایت‌نامه سنگین مانع استقلالی شدن این ستاره

دستمزد و رضایت‌نامه سنگین مانع استقلالی شدن این ستاره

استقلالی‌ها علاقه زیادی دارند تا فصل بعد مهدی قایدی را برگردانند اما دستمزد و رضایت‌نامه سنگین مانع از این امر می‌شود.

به گزارش ورزش 360، مهدی قایدی فصل بسیار خوبی را در لیگ امارات تجربه کرد. او به صورت قرضی در اتحاد کلباء به میدان رفت و یکی از بهترین‌های این لیگ بود. او در ۲۵ بازی که برای تیمش‌ در لیگ امارات به میدان رفت ۱۲ گل به ثمر رساند و شش پاس گل هم داد.

روزنامه الخلیج امارات درباره وضعیت او نوشت: مهدی قایدی یکی از بازیکنان خوب لیگ بود که مشتریان زیادی دارد. او دو سال دیگر با الاهلی قرارداد دارد. اتحاد کلباء خواستار ادامه همکاری با قایدی است. این در حالی است که او پیشنهادهایی از لیگ امارات، لیگ قطر و لیگ ایران دارد و باید دید که در نهایت باشگاه الاهلی چه تصمیمی درباره‌اش می‌گیرد.

قایدی با الاهلی قرارداد پنج‌ساله امضا کرده است که دو فصل آن به صورت قرضی در استقلال و اتحاد کلباء به میدان رفته است. پیش از این رسانه های اماراتی نوشتند که این احتمال زیاد است که باشگاه الاهلی با توجه به درخشش قایدی او را برای فصل بعد به تیم برگرداند.

در همین رابطه یکی از خبرنگاران ادعا می‌کند مهدی قایدی برای بازگشت به استقلال درخواست یک و نیم میلیون دلار دستمزد کرده است در حالیکه مبلغ رضایت‌نامه این بازیکن نیز حدود ۳میلیون دلار است که بعید به نظر نمی‌رسد آبی‌ها توان پرداخت چنین مبلغی را داشته باشند.

 

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار