کدخبر : 14601 تاریخ انتشار :
A

عکس | سند از مکاتبات؛ امکان درگیری دولت قطر با پرسپولیس!

عکس | سند از مکاتبات؛ امکان درگیری دولت قطر با پرسپولیس!

حقیقت ماجرای پیشنهاد الوکره برای جذب عبدالکریم حسن در مکاتبات این باشگاه قطری و پرسپولیس مشخص است. الوکره در اولین پیشنهاد تنها ۳۰۰ هزار دلار برای بازیکن قطری می پردازد!

 

به گزارش ورزش 360، احتمال جدایی عبدالکریم حسن از پرسپولیس، داغ ترین خبر نقل و انتقالاتی فوتبال ایران در یکی دو روز اخیر بوده است. بعد از انتشار خبر ارائه درخواست رسمی از سوی الوکره برای جذب عبدالکریم حسن در رسانه های ایرانی و قطری، باشگاه پرسپولیس با انتشار یک بیانیه جدایی بازیکن قطری خود را تکذیب و گفت:

این بازیکن، یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و هیچگونه مکاتبه‌ای در این خصوص انجام نشده است.

ساعاتی بعد، سایت رسمی باشگاه پرسپولیس صحبت های حسین بادامکی را منتشر کرد. بادامکی مدعی شد نامه باشگاه الوکره دیروز ظهر (چهارشنبه ۶ تیر، ۲۶ ژوئن) به دست باشگاه پرسپولیس رسیده و باشگاه بدون معطلی با درخواست الوکره مخالفت کرده است.

339477

همزمان با این تایید و تکذیب ها از سوی باشگاه پرسپولیس، در فضای رسانه ای شایعه ای دیگر پخش شد با این مضمون که الوکره پیشنهاد ۸۰۰ هزار دلاری برای جذب عبدالکریم حسن ارائه داده است اما پرسپولیس گفته دو میلیون دلار می خواهد!

حال سندی که از مکاتبه دو باشگاه به خبرورزشی رسیده است نشان می دهد هیچ یک از این موارد صحت ندارد.

پیشنهاد اولیه الوکره، ۳۰۰ هزار دلار

339478الوکره در نامه ای به تاریخ ۲۵ ژوئن (سه شنبه ۵ تیر) درخواست رسمی خود برای جذب عبدالکریم حسن را به باشگاه پرسپولیس ارسال می کند. در این درخواست باشگاه قطری پیشنهاد ۳۰۰ هزار دلاری ارائه می دهد. الوکره در این نامه پس از پیشنهاد ۳۰۰ هزار دلاری، ۳ بند اضافه می کند:

این پیشنهاد رسمی است و تا چهارشنبه سوم جولای (۱۳ تیر) اعتبار دارد.

این پیشنهاد زمانی اعتبار خواهد داشت که بازیکن تست های پزشکی را پشت سر بگذارد.

این  پیشنهاد زمانی اعتبار خواهد داشت که بازیکن با پیشنهاد باشگاه موافقت کند.

339479در پاسخ، روز گذشته باشگاه پرسپولیس در نامه ای که یک اشتباه جزئی نیز دارد و تاریخ آن ۲۶ ژوئن ۲۰۲۷ (احتمالا نگارنده روی دکمه کیبرد به جای عدد ۴، عدد بالا یعنی ۷ را لمس کرده) درج شده است، پیشنهاد الوکره را رد می کند و اعلام می دارد در موقعیتی نیست که این پیشنهاد را قبول کند.

برنامه الوکره پس از رد پیشنهادش، نامه عبدالکریم حسن و کمک از فدراسیون فوتبال قطر!

باشگاه قطری عزمش راسخ است که ستاره پرسپولیس را به کشور بازگرداند. در همین راستا این باشگاه هفته آینده پیشنهاد جدیدی برای جذب این بازیکن ارائه می دهد. همچنین قرار شده خود عبدالکریم حسن نامه ای به پرسپولیس ارسال کند و از باشگاه بخواهد با جدایی اش موافقت شود چرا که به دلیل مسائل خانوادگی، دیگر شرایط ادامه حضور در ایران را ندارد!

اگر بار دیگر پرسپولیس دست رد به سینه الوکره بزند، این باشگاه فدراسیون فوتبال قطر را وارد ماجرا خواهد کرد تا برای بازگرداندن عبدالکریم حسن به کشور، تمام توانش را به کار گیرد.

با تمام این تفاسیر و جزییاتی که خبرورزشی از آن مطلع شده، کار پرسپولیس برای نگه داشتن عبدالکریم حسن بسیار سخت و می توان گفت تا حدی غیر ممکن است. در آن سوی ماجرا قطری ها آماده هستند در قبال موافقت با جذب عبدالکریم حسن، امتیازاتی به پرسپولیس بدهند.

پرسپولیس به سادگی می تواند برای استفاده از کمپ اسپایر قطر و همینطور استفاده از هواپیمایی قطر (Qatar Airways) برای شرکت در لیگ نخبگان آسیا با قطری ها توافق کند و برای فصل پیش رو این امتیازات را بگیرد.

باید دید الوکره در دومین درخواست برای جذب عبدالکریم حسن رقم پیشنهادی را بالا می برد یا تنها به فشار خود بازیکن برای جدایی و کمک گرفتن از فدراسیون فوتبال قطر، بسنده می کند.

منبع خبرورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار