کدخبر : 14815 تاریخ انتشار :
A

امروز روز سرنوشت‌ساز ۳ ستاره بزرگ پرسپولیس

امروز روز سرنوشت‌ساز ۳ ستاره بزرگ پرسپولیس

به احتمال بسیار زیاد تکلیف سه ستاره جدایی طلب پرسپولیس در روز اول هفته روشن می‌شود.

به گزارش ورزش 360، درباره جدایی علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر از پرسپولیس هر روز اخبار تازه‌ای می‌رسد و البته حجم اخبار مبنی بر جدایی احتمالی آن‌ها بیشتر و قوی‌تر از تمدید قراردادشان است. با این وجود شاید روز شنبه اخبار تازه‌ای در این باره به گوش برسد.

علیرضا بیرانوند به همراه خانواده‌اش به ترکیه سفر کرده و هنوز از سفر برنگشته است. با این حال از همان روزی که او عازم سفر شد اخبار و شایعاتی درباره احتمال بازگشتش به پرسپولیس شنیده می‌شود. ظاهرا از همان زمان مصطفی سلیمانی وکیل او و وحید امیری برای بازگرداندن بیرو پادرمیانی کرده و با مدیران باشگاه پرسپولیس مذاکراتی داشته‌اند، اما از باشگاه کسی مستقیما با گلر ملی پوش صحبت نکرده است.

از سوی دیگر با در نظر گرفتن اینکه موضوع ماندن یا جدایی قطعی بیرانوند هنوز قطعی نشده و باشگاه درباره او به جمع بندی مشخصی نرسیده است، مدیران باشگاه هیچ اقدامی برای جذب دروازه‌بان جدید نکرده‌اند. در این خصوص مدیران باشگاه پرسپولیس می‌گویند هر نامی از هر گزینه‌ای چه خارجی چه داخلی مطرح شده گمانه‌زنی رسانه‌هاست چرا که هنوز تکلیف بیرانوند مشخص نیست.

همچنین در دفاع راست هم باشگاه پرسپولیس هیچ گزینه‌ای برای جانشینی دانیال اسماعیلی‌فر در نظر نگرفته و تصمیم برای جذب مهدی تیکدری هم ظاهرا وتو شده است.

با این حال ظاهرا قرار است روز شنبه اخبار صریح و مشخصی درباره سه ستاره پرسپولیس اعلام شود و با اعلام موضع رسمی آن‌ها درباره ماندن یا جدایی از پرسپولیس، این باشگاه تکلیفش را در سه جای لیست بزرگسال فصل نقل و انتقالات بداند.

مطمئنا اگر بیرانوند، ترابی و اسماعیلی فر از پرسپولیس جدا شوند پرسپولیس حداقل برای جذب دروازه‌بان و مدافع راست جدید اقدام کند.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار