کدخبر : 14817 تاریخ انتشار :
A

گاریدو نیامده جلوی هواداران پرسپوایس ایستاد!

گاریدو نیامده جلوی هواداران پرسپوایس ایستاد!

خوان کارلوس گاریدو سرمربی جدید پرسپولیس خواهان حفظ علیرضا بیرانوند شد.

به گزارش ورزش 360، بعد از فسخ قرارداد بیرانوند با پرسپولیس تقریبا هر روز شایعات مختلفی در خصوص گلر شماره یک تیم ملی به گوش می رسد. بیرانوند با تراکتور مذاکرات خوبی داشته و حتی توافق مالی هم با این باشگاه انجام داده است. با این وجود هنوز قراردادی بین طرفین به امضا نرسیده و علیرضا هنوز به صورت رسمی بازیکن تراکتور محسوب نمی شود.

طی روزهای گذشته حتی شایعاتی در خصوص بازگشت بیرانوند به پرسپولیس هم شنیده شد و گفته شد که وحید امیری مثل سال گذشته در تلاش است با توجه به رابطه خوبی که با بیرانوند دارد، او را از رفتن به تراکتور پشیمان کند.

با انتخاب گاریدو به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس شاید معادلات مربوط به رفتن بیرانوند هم کاملا تغییر کند. سرمربی اسپانیایی پرسپولیس از مدیران این باشگاه خواسته تا شرایط را برای ماندن بیرانوند در پرسپولیس فراهم کنند و این بازیکن را نگه دارند. با توجه به نیاز پرسپولیس به جذب چند بازیکن خارجی در پست های دیگر و محدودیت گرفتن بازیکن خارجی، باشگاه پرسپولیس عملا در صورت رفتن بیرانوند نمی تواند به گزینه خارجی فکر کند و سهمیه های باقی مانده خارجی اش را باید برای جذب بازیکن در پست های دیگر استفاده کند.

گاریدو با توجه به سبک بازی بیرانوند و بازی با پای بسیار خوب او می خواهد علیرضا بیرانوند را در تیمش نگه دارد. سرمربی اسپانیایی از طریق افراد مورد اعتمادش در ایران شناخت خوبی از بیرانوند دارد و به همین دلیل نمی خواهد گلر اول فوتبال ایران را به همین راحتی از دست بدهد.

منبع فرارو
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار