کدخبر : 14823 تاریخ انتشار :
A

جنگ استقلال و پرسپولیس بر سر جذب یک مدافع چپ

جنگ استقلال و پرسپولیس بر سر جذب یک مدافع چپ

میلاد زکی‌پور در دو راهی استقلال و پرسپولیس قرار گرفته است و احتمالا راهی یکی از این دو تیم می‌شود.

 

به گزارش ورزش 360، میلاد زکی‌پور در لیگ بیست‌وسوم عملکرد درخشانی نداشت و البته این موضوع بی‌ربط به شرح وظایف او در سپاهان نیست. مورایس روی زکی‌پور در زمینه کارهای دفاعی حساب باز کرده است و برای همین میلاد در لیگ بیست‌وسوم تنها دو پاس‌گل را ثبت کرد.

استقلال یکی از مشتریان میلاد زکی‌پور است. سرنوشت ابوالفضل جلالی برای فصل جدید لیگ برتر مشخص نیست و اخبار ضد و نقیضی در مورد آینده این بازیکن به گوش می‌رسد، سربازی موضوعی است که کار جلالی را پیچیده کرده است و البته مسئولین استقلال ادعا می‌کنند او کفالت دارد و از این بابت مشکلی ندارد. 

جعفر سلمانی هم دیگر بازیکن استقلال در سمت چپ خط دفاعی است که نامش در لیست مازاد آبی‌ها دیده می‌شود، برای همین اولویت مدیریت استقلال جذب یک مدافع چپ است.

پرسپولیس برای بهبود اوضاع خط دفاعی خود در نیم‌فصل لیگ بیست‌وسوم عبدالکریم حسن را جذب کرد اما این بازیکن در سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس رقیب ندارد و همین موضوع باعث شده رضا درویش به فکر جذب یک بازیکن جدید باشد. نام زکی‌پور پیرامون پرسپولیس هم شنیده می‌شود و باید دید درنهایت این بازیکن راهی کدام تیم می‌شود.

منبع طرفداری
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار