کدخبر : 14866 تاریخ انتشار :
A

ستاره ذوب‌آهن هنوز استقلالی نشده!

ستاره ذوب‌آهن هنوز استقلالی نشده!

نیما نکیسا مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در خصوص شایعه استقلالی شدن محمدحسین اسلامی ستاره این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش ورزش 360، یکی از بازیکنانی که در روزهای گذشته بحث‌های زیادی درباره پیوستنش به استقلال مطرح شده و حتی گفته می‌شود با مدیران باشگاه به توافقات نهایی نیز دست یافته، محمدحسین اسلامی است.

این بازیکن 23 ساله که در ذوب‌آهن چهره شد، قراردادش با این باشگاه اصفهانی تمام شده و می‌تواند آزادانه به هر تیمی برود. حالا اما شایعه توافق اسلامی با استقلال با واکنش جالب نیما نکیسا مدیرعامل ذوب‌آهن مواجه شده است.

نکیسا درباره مسائل مطرح شده پیرامون توافق اسلامی با استقلال گفت: اسلامی قراردادی با ما ندارد و هر باشگاهی که خودش دوست دارد می‌تواند برود. او تصمیم نهایی‌اش را نگرفته و عِرق و تعصب خیلی زیادی به ذوب‌آهن دارد. ما هم خیلی دوستش داریم، چون به لحاظ اخلاقی، رفتاری و فنی مورد تأیید ماست. ان‌شاءالله تصمیم او بر ماندن در ذوب‌آهن باشد.

مدیرعامل ذوب‌آهن افزود: من هم شنیده‌ام با استقلال توافق کرده، اما هر وقت قراردادش را امضا کرد و سر تمرین تیم رفت، می‌توانیم بگوییم به استقلال رفته است. هنوز که رونمایی نشده و عکسی از این بازیکن با پیراهن استقلال ندیده‌ایم اما اگر رفته مبارک باشد. ان‌شاءالله که اسلامی آینده خوبی داشته باشد.

 

 

منبع آنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار