کدخبر : 14867 تاریخ انتشار :
A

بحران خودساخته استقلال در دروازه

بحران خودساخته استقلال در دروازه

سیدحسین حسینی در تصمیمی عجیب از سوی استقلالی‌ها کنار گذاشته شده و حالا مدیران این تیم در بحرانی خودساخته فرو رفته‌اند.

به گزارش ورزش 360، ماجرای استخدام یک دروازه‌بان بوسنیایی – مقدونیه‌ای به نام ودران کیوسفسکی توسط مدیران استقلال به یک بحران بزرگ در روزهای گذشته تبدیل شده است. این دروازه‌بان در شرایطی جذب شده که آبی‌ها سیدحسین حسینی آماده با آمارهای بسیار خوب در فصل گذشته در اختیار دارند و از طرفی محمدرضا خالدآبادی و سینا سعیدی‌فر هم تحت قرارداد با این باشگاه هستند.

در چنین شرایطی استخدام دروازه‌بان خارجی با واکنش‌های تند هواداران استقلال در فضای مجازی مواجه شده و بسیاری از کارشناسان و پیشکسوتان به این مسئله نقد دارند.

از این رو مسئولان استقلال با یک بحران بزرگ در خط دروازه مواجه شده‌اند که مشخص نیست چگونه قصد دارند از آن عبور کرده و لیست خود را برای فصل بعد تکمیل کنند.

    یکی از راهکارهایی که مسئولان استقلال در شرایط کنونی روی آن مشغول تفکر هستند، انتقال دروازه‌بان بوسنیایی به صورت قرضی به یک تیم دیگر است. کیوسفسکی که به عنوان بازیکن آزاد به استقلال پیوسته، هنوز به تهران نیامده اما احتمال دارد حتی یک جلسه هم شانس حضور در تمرینات استقلال را پیدا نکند.

استقلالی‌ها که سال گذشته درباره منتظر محمد عراقی نیز چنین شرایطی را تجربه کردند و او را به صورت قرضی به مس رفسنجان دادند، حالا به موضوع انتقال قرضی دروازه‌بان بوسنیایی نیز فکر می‌کنند. البته این در حالی است که هنوز هیچ تیمی برای جذب قرضی کیوسفسکی پیشنهادی ارائه نکرده و مشخص نیست در آینده مدیران استقلال چطور از معضل پیش آمده رد خواهند شد.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار