کدخبر : 14874 تاریخ انتشار :
A

در انتظار هایجک بزرگ استقلال از باشگاه روسی!

در انتظار هایجک بزرگ استقلال از باشگاه روسی!

گفته می‌شود جواد آقایی‌پور پدیده لیگ برتر با پیشنهاد استقلالی‌ها از پای پرواز بازگشته و مشغول بررسی پیشنهادات است.

به گزارش ورزش 360، مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان ادعا کرد که محمدجواد آقایی‌پور در ایران حضور دارد و به خارج از کشور نرفته است. در شرایطی که همه شواهد نشان از توافق نهایی محمدجواد آقایی‌پور با باشگاه اورنبرگ روسیه دارد، اما همچنان شایعات زیادی پیرامون این بازیکن و تیم آینده‌اش وجود دارد.

در این خصوص انتشار تصویری در فضای مجازی از آقایی‌پور در فرودگاه منتشر شده و بسیاری ادعا کردند که این تصویر قبل از ترک ایران توسط این بازیکن به مقصد روسیه است. با این حال مدیران استقلال خوزستان مدعی‌اند این مسئله صحت ندارد و آقایی‌پور در ایران حضور دارد.

کیوان بابادی مدیرعامل استقلال خوزستان هم موضوع نرفتن آقایی‌پور به روسیه را تایید کرده و همه چیز را به آینده موکول کرده است. بابادی درخصوص سفر آقایی‌پور به روسیه به آنا گفته است: «او در حال بررسی پیشنهادات خود است و انتخاب را بر عهده خودش گذاشته‌ایم. هر کجا که راحت‌تر است به آنجا برود. من در جریان اینکه او پای پله‌های هواپیما و پای پرواز بوده نیستم ولی همه تیم‌ها می‌خواهند با او قرارداد ببندند.»

او ادامه داد: «استقلال، پرسپولیس و سپاهان به او پیشنهاد داده‌اند. ما نهایت همکاری را با حفظ منافع باشگاه استقلال خوزستان با او خواهیم کرد. او در ایران است و جایی هم نرفته است.»

مدیرعامل استقلال خوزستان درباره تصویری که از آقایی‌پور در فرودگاه منتشر شده هم بیان کرد: «من هم امروز ظهر در فرودگاه بودم. شاید رفته پیشواز و استقبال یکی از دوستانش، شاید هم عکس برای گذشته بوده و امروز منتشر شده است. آقایی‌پور در ایران حضور دارد و در حال بررسی پیشنهادات خود است. »

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار