کدخبر : 14956 تاریخ انتشار :
A

بازیکن جدید استقلال تست پزشکی داد!

بازیکن جدید استقلال تست پزشکی داد!

بازیکن جدید و اهل بوسنی استقلال، در تست های پزشکی نیز شرکت کرد.

به گزارش ورزش 360، همانطور که روز گذشته خبر داده بودیم، آلمدین زیلیکیچ نام بازیکن اهل بوسنی است که باشگاه استقلال در هفته های گذشته با ارسال یک آفر رسمی، به دنبال جذبش بوده است. وینگری که سابقه و روزمه چندان درخشانی ندارد و جذب او، با انتقادهایی از سوی هواداران روبرو شده است.

این بازیکن که چندی پیش از تیم سارایوو کنار گذاشته شد و سپس قراردادش را با این باشگاه فسخ کرد، راهی تهران شده و امروز نیز در تست های پزشکی ایفمارک شرکت کرده تا در صورت قبولی در این آزمون ها، به صورت رسمی قراردادش را با استقلال به امضا برساند.

آلمدین زیلیکیچ 28 ساله که سابقه سه بار بازی برای تیم ملی بوسنی را نیز در کارنامه دارد، فصل گذشته در شانزده بازی برای تیم سارایوو به میدان رفت که حاصل آن، چهار گل و سه پاس گل بود. او بخش عمده فوتبالش را در صربستان، بوسنی و اسلوونی سپری کرده است.

پیش از این نیز استقلال با یک دروازه بان مقدونیه الاصل اهل بوسنی نیز به توافق رسیده بود و گفته می شود که آبی ها قصد دارند تا این بازیکن را نیز جذب کنند، آن هم در شرایطی که این تیم بهترین سنگربان لیگ قبل یعنی سیدحسین حسینی را در اختیار دارد.

در فضای مجازی، خریدهای عجیب و بی سر و صدای استقلال با انتقاد شدید هواداران روبرو شده است و حتی شایعاتی به گوش می رسید مبنی بر اینکه آبی ها قصد دارند تا این بازیکنان خارجی را به تیم های دیگر لیگ برتر قرض بدهند.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار