کدخبر : 14970 تاریخ انتشار :
A

پشت پرده علت عدم حضور ماتزاری در پرسپولیس

پشت پرده علت عدم حضور ماتزاری در پرسپولیس

حدادی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ادعای عجیبی در مورد عدم حضور والتر ماتزاری سرمربی نامدار ایتالیایی در این تیم مطرح کرد.

به گزارش ورزش 360، پیمان حدادی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص اوضاع این باشگاه عنوان کرد: استراتژی حال حاضر باشگاه پرسپولیس این است که در سکوت خبری امور را پیش ببرد و در بحث سرمربی هم تا اعلام باشگاه، هیچکس نمی‌‌دانست.

او با اشاره به علت نیامدن والتر ماتزاری به ایران اظهار داشت: در مورد آقای ماتزاری هم هیچکس نمی‌دانست و شاید ایشان به خاطر ذوقی که داشت، با چند خبرنگار آن ور صحبت کردند و با انتشار خبرش، کار ما سخت شد.

وی افزود: ایشان طبق پیشنهادی که داده بودند با دو دستیار خودشان، قرار بود یک میلیون دلار دریافت کنند. سپس با انتشار خبر این عدد بالا رفت و ما مجبور شدیم یک گزینه جایگزین را به میان بیاوریم.

این در حالی است که در خبرهای قبلی عدد مورد توافق پرسپولیس با ماتزاری بیش از این عنوان شد اما حالا عضو هیئت مدیره این باشگاه مدعی است که توافق یک میلیون دلار بوده است.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار