کدخبر : 14978 تاریخ انتشار :
A

بودجه پرسپولیس برای حضور قدرتمند در نقل و انتقالات اعلام شد

بودجه پرسپولیس برای حضور قدرتمند در نقل و انتقالات اعلام شد

باشگاه پرسپولیس تا شروع فصل جدید لیگ برتر و لیگ نخبگان آسیا باید با بازیکنان خود تسویه حساب کرده و مهره‌های مد نظر را جذب کند.

به گزارش ورزش 360، پیمان حدادی، عضو هیئت مدیره پرسپولیس در مورد واریزی مالک باشگاه گفت: ما با بانک شهر جلسه داشتیم و مدیران آنها قصد کمک به پرسپولیس دارند. تمام مدیران و معاونین بانک شهر حضور داشتند و قرار شد مبلغ حداقل 100 میلیارد تومان را برای تسویه حساب بازیکنان و نقل و انتقالات پرداخت کند.

او با درخواست از سازمان خصوصی سازی اظهار داشت: نکته این است که من از سازمان خصوصی درخواست دارم 5 درصد باقی‌مانده واگذاری را هم انجام دهد تا ما از ظرفیت بقیه بانک‌ها هم استفاده کنیم.

وی افزود: بانک شهر 120 میلیارد تزریق کرده و قرار شده 100 میلیارد تومان هم تزریق کند. امروز سازمان خصوصی سازی جلسه دارد و امیدواریم به شکلی پیش برود تا مدیران باشگاه پرسپولیس با مدیران شش بانک جلسه داشته باشد تا از ظرفیت آنها استفاده کنیم.

حدادی با درخواست از هواداران عنوان کرد: هواداران عزیز هم نگرانی به حقی دارند اما تنها یک ماه است که از قهرمانی ما گذشته. باشگاه پرسپولیس در سال‌های گذشته انقدر دشمن داشته که آنها نمی‌توانند قهرمانی ما را ببینند. آنها هواداران ما را نگران می‌کنند اما کارنامه آقای درویش در نقل و انتقالات مهم است. از مدیرعامل باشگاه باید حمایت شود البته ما نباید زمان را از دست بدهیم و باید بازیکنان مدنظر را با سرعت بخریم اما فضای اعداد آنقدر متفاوت شده که کار دشوار است.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار