کدخبر : 14982 تاریخ انتشار :
A

منظور کنعانی‌زادگان از این استوری خاص چه بود؟

منظور کنعانی‌زادگان از این استوری خاص چه بود؟

محمدحسین کنعانی زادگان یکی از بازیکنان ثابت پرسپولیس در فصل قبل بود. این مدافع جدیدا استوری خاصی منتشر کرده که نشان از دلخوری او دارد.

به گزارش ورزش 360، مدافع ملی پوش پرسپولیس که بعد از دو سال دوری از این تیم دوباره در تابستان سال قبل به پرسپولیس برگشت، یکی از ارکان اصلی تیمش در قهرمانی دراماتیک قرمزها در فصل قبل بود.

کنعانی زادگان که مدت هاست سکوت کرده و مصاحبه ای انجام نداده، امروز استوری معناداری منتشر کرد که نشان دهنده گلایه او از شرایط پرسپولیس است. کنعانی در استوری خود نوشت: چرا همیشه گفته می شود،سکوت نشانه رضایت است. چرا نمی گویند نشانه دردی است عظیم!

 خیلی از بازیکنان پرسپولیس به دلیل پرداخت نشدن مطالیلتشان از شرایط باشگاه گلایه دارند. تعدادی از ستاره های این تیم به همین دلیل در مسیر جدایی قرار گرفتند و حالا کنعانی زادگان  با یک استوری اینستاگرامی دلیل سکوت خود را دردی عظیم بیان کرد و نه رضایت از شرایط موجود.

پیگیری های ما در این خصوص نشان می دهد که مدافع ملی قرمزها طلبی ۷ میلیاردی از باشگاه دارد ولی هنوز مدیران پرسپولیس اقدامی برای پرداخت طلب این بازیکن انجام ندادند. همین موضوع باعث شد تا کنعانی زادگان به گلایه از شرایط فعلی بپردازد و نشان دهد که اگر در این مدت سکوت کرده، نشانه این نیست که از وضعیت موجود راضی است.

کنعانی زادگان چند پیشنهاد خوب هم دارد ولی با توجه به اینکه با باشگاه پرسپولیس برای فصل بعد قرارداد دارد، نمی تواند بدون گرفتن رضایتنامه از این تیم جدا شود. قرار است طی روزهای آینده این بازیکن برای پیگیری دریافت مطالباتش راهی باشگاه پرسپولیس شود و با مدیران این باشگاه گفت و گویی داشته باشد.

Screenshot 2024-07-01 at 18-59-41 khnnyyyy.jpg (WEBP Image 576 × 1108 pixels) — Scaled (83%)

منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار