کدخبر : 14983 تاریخ انتشار :
A

ستاره سپاهان در آستانه لژیونر شدن

ستاره سپاهان در آستانه لژیونر شدن

پیام نیازمند سنگربان تیم سپاهان در این سالها همیشه به تیم‌ملی دعوت شده. او به تازگی با پیشنهاد یک باشگاه اروپایی مواجه شده است.

به گزارش ورزش 360، سپاهان در ابتدای لیگ بیست‌وسوم در حد و اندازه یک مدعی ظاهر شد اما رفته‌رفته این تیم از روزهای اوج خود فاصله گرفت. طلایی‌پوشان اصفهانی به دلیل برخی حواشی از کورس قهرمانی خارج شدند و درنهایت این پرسپولیس بود که با اوسمار ویرا موفق به کسب جام قهرمانی شد.

سپاهانی‌ها اما در جام حذفی توانستند به ناکامی‌های خود پایان دهند و در فینال برابر مس رفسنجان به برتری رسیدند و پس از سال‌ها بار دیگر جام قهرمانی به اصفهان منتقل شد. طلایی‌پوشان اما بعد از این قهرمانی بار دیگر روزهای ناآرامی را تجربه می‌کنند و اولین شوک زمانی به تیم وارد شد که زمزمه‌های جدایی ژوزه مورایس به میان آمد و به نظر می‌رسد که این سرمربی پرتغالی به کارش در سپاهان ادامه نخواهد داد.

سرنوشت نیمکت سپاهان برای فصل آینده مشخص نیست و این موضوع باعث نگرانی هواداران این تیم شده است. علاوه بر موضوع جدایی احتمالی مورایس، چند بازیکن سپاهان به درهای خروج نزدیک هستند و باید دید چه سرنوشتی در انتظار آن‌ها است.

پیامی برای نیازمند؛ «بیا یونان»

پیام نیازمند در لیگ بیست‌وسوم ۷ کلین‌شیت درون دروازه سپاهان داشت. البته طلایی‌پوشان در فاکتورهای دفاعی ضعف‌های زیادی داشتند و ثبت چنین آماری بی‌دلیل نیست. پیام تا سال ۱۴۰۴ با سپاهان قرارداد دارد و همین موضوع جدایی او از سپاهان را سخت می‌کند اما اگر باشگاهی بتواند با پرداخت مبلغی رضایت سپاهان را جلب کند، این باشگاه راضی به فروش بازیکن خود می‌شود.

طبق شنیده‌ها نیازمند یک پیشنهاد جدی از لیگ یونان دارد و مذاکرات برای انتقال این بازیکن آغاز شده است. حالا باید دید چه سرنوشتی در انتظار پیام نیازمند است و آیا او به یونان می‌رود یا خیر.

 

منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار