کدخبر : 14986 تاریخ انتشار :
A

نیمکت نشینی در انتظار این ستاره پرسپولیس

نیمکت نشینی در انتظار این ستاره پرسپولیس

حضور در المپیک پاریس به همراه تیم‌ملی امید ازبکستان به احتمال فراوان باعث نیمکت‌نشینی اورونوف در هفته‌های ابتدایی خواهد شد.

به گزارش ورزش 360، اگرچه حضور اورنوف در لیست تیم امید ازبکستان قابل پیش بینی به نظر می‌رسید اما بالاخره تیمور کاپادزه، سرمربی تیم المپیک ازبکستان، نام سه بازیکن بزرگسال تیم را که قرار است به المپیک پاریس ببرند، به صورت رسمی اعلام کرد.

براین اساس الدور شومورودوف، اوستون اورونوف و حسندین علی‌قولوف سه بازیکنی هستند که طبق تشخیص سرمربی تیم المپیک ازبکستان به پاریس اعزام خواهند شد تا به همراه تیم المپیک ازبکستان از سوم مرداد ماه در گروه سوم این پیکارها، با تیم‌های ملی اسپانیا، مصر و جمهوری دومینیکن دیدار کنند.

براساس هماهنگی‌های صورت گرفته ملی پوشان ازبک باید از سیزده تیر ماه در اردو حاضر شوند و همین موضوع باعث می‌شود تا اوستون اورونوف، ستاره پرسپولیس دو روز دیگر خودش را به کادرفنی معرفی کند. از سوی دیگر حتی اگر ازبکستان در مرحله گروهی حذف شود، اورونوف باید تا ۹ مرداد همراه با تیم المپیک کشورش در پاریس حاضر باشد و با این وضعیت اورونوف بخش زیادی از اردوی پیش فصل پرسپولیس را که با توجه به شناخت مربی جدید از بازیکنان بسیار مهم و حیاتی است از دست خواهد داد.هرچند که هنوز زمان دقیق برگزاری لیگ ایران معلوم نیست و قرار است چقدر به درازا بکشد.

 

منبع صدآنلاین
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار