کدخبر : 14993 تاریخ انتشار :
A

اولین مربیگری ستاره فوتبال ایران در یک تیم خارجی

اولین مربیگری ستاره فوتبال ایران در یک تیم خارجی

اشکان دژاگه ستاره فوتبال ایران ایران را به مقصد اروپا ترک خواهد کرد تا برای هدایت یک خارجی با آنها مذاکره کند.

به گزارش ورزش 360، کاپیتان سابق تیم ملی ایران که مدتی است به طور رسمی از دنیای بازیگری فوتبال خداحافظی کرده، طی روزهای گذشته به عنوان کارشناس یورو 2024 در شبکه ورزش سیما دیده شد.

در جریان برنامه امروز شبکه ورزش اما جواد خیابانی مجری برنامه یک خبر مهم را روی آنتن اعلام کرد که به ترک ایران توسط دژاگه برمی‌گردد. اشکان قرار است فردا برای مذاکره با یک تیم خارجی از ایران خارج شود و احتمالا به طور رسمی طی روزهای آینده وارد عرصه مربیگری می‌شود.

دژاگه در این خصوص گفت: «فعلا چیزی قطعی نیست، فقط برای مذاکره به خارج از ایران می‌رود. ببینیم چه می‌شود.»

کاپیتان سابق تیم ملی در جریان برنامه ویژه یورو 2024 از دریافت مدارک مربیگری خبر داد و بیان کرد: «من به تازگی فوتبال را کنار گذاشتم و فکر می‌کنم با اینکه سخت بود، اما زمان خوبی برای این کار بود. برای هر فوتبالیستی این روز، روز آسانی نیست ولی من با فوتبال بزرگ شدم و مطمئنا که در فوتبال می‌مانم. در حال حاضر دوره‌های مربیگری را می‌گذارنم. دوره B را در قطر گرفتم و دوره مربیگری A لایسنس را در ایران می‌گیرم. دو پیشنهاد هم برای مربیگری به من داده شده است، اما ترجیح می‌دهم که پله به پله پیش بروم.»

باید منتظر ماند و دید ورود رسمی دژاگه به عرصه مربیگری چگونه و از چه تیمی رقم خواهد خورد.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار