کدخبر : 15020 تاریخ انتشار :
A

تلاش سخت سپاهان برای هایجک گزینه پرسپولیس

تلاش سخت سپاهان برای هایجک گزینه پرسپولیس

باشگاه سپاهان به طور جدی خواهان جذب ستاره آلومینیوم اراک است.

به گزارش ورزش 360، عملکرد درخشان مهدی لیموچی در فصل اخیر لیگ برتر موجب شده تا یکی از مهره‌های مهم نقل و انتقالات تابستانی باشد و باشگاه‌های بزرگ برای خرید او اقدام کنند که پرسپولیس و سپاهان جدی‌ترین آنها بوده و در رقابت برای جذب این بازیکن جلوتر از بقیه هستند، اما طلایی پوشان با ارائه یک پیشنهاد جدید قصد دارند این ستاره ملی‌پوش را به خدمت بگیرند.

باشگاه پرسپولیس امید زیادی به جذب مهدی لیموچی دارد و رضا درویش هم مذاکرات مثبتی با مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک انجام داده، اما در این بین سپاهان دوباره با ارائه یک پیشنهاد جدی‌تر و بهتر نسبت به سرخ پوشان، قصد دارد تا ستاره ایرالکو را جذب کند.

سپاهان که دو سال قبل توانست محمد علی‌نژاد را از آلومینیوم اراک جذب کند و مانع از انتقال او به دیگر تیم‌ها شود، حالا هم قصد دارد مانع از جابه‌جایی مهدی لیموچی به پرسپولیس شود و هر طور شده می‌خواهد این بازیکن ملی‌پوش را جذب کند.

مهدی لیموچی که فصل درخشانی زیر نظر مجتبی حسینی داشت و توانست 5 گل در لیگ برتر به ثمر رساند، 5 پاس گل بدهد و دو پنالتی بگیرد و در جام حذفی نیز یک گل بزند و 3 پاس گل بدهد، حالا در دو راهی سپاهان و پرسپولیس مانده، اما ممکن است پیشنهاد بالاتر طلایی پوشان او را راهی اصفهان کند.

شنیده می‌شود باشگاه سپاهان علاوه بر فعال کردن بند فسخ قرارداد مهدی لیموچی، قصد دارد برای رضایت باشگاه آلومینیوم اراک، یکی از بازیکنان خود (علی‌اصغر اعرابی یا عیسی مرادی) را به ایرالکو بدهد تا این‌چنین شرایط انتقال را فراهم کند و پیشنهاد مالی بهتری نسبت به سرخ پوشان به این بازیکن بدهد.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار