کدخبر : 15023 تاریخ انتشار :
A

سیاست استقلال در نقل و انتقالات؛ مذاکره با چراغ خاموش

سیاست استقلال در نقل و انتقالات؛ مذاکره با چراغ خاموش

استقلالی‌ها هنوز ورود رسمی به نقل و انتقالات نداشته اند.

به گزارش ورزش 360، باشگاه استقلال در پشت پرده فصل نقل و انتقالات فعالیت زیادی دارد اما هنوز از هیچکدام خرید‌های خود رونمایی نکرده تا هواداران این تیم نگران اوضاع نقل و انتقالاتی این تیم باشد.

به نظر می‌رسد که استقلالی‌ها با 2 بازیکن خارجی به توافق رسیدند اما هنوز نام هیچکدام از این بازیکنان رسما منتشر نشده و خبری از پیوستن آنها به صورت رسمی منتشر نشده است تا فعالیت آبی‌ها در این زمینه نامشخص باشد.

همچنین مهم‌ترین نقل و انتقالات آنها جذب جواد آقایی‌پور و محمدحسین اسلامی‌است که استقلالی‌ها با جدیت زیادی با این بازیکنان در حال مذاکره هستند و از مراحل مذاکره با این دو بازیکن هنوز خبر رسمی منتشر نشده است.

باشگاه استقلال روز گذشته با 2 ستاره فصل گذشته خود به توافق رسید، آرمین سهرابیان و ابولفضل جلالی مدافعان این تیم 2 فصل دیگر در استقلال حضور خواهند داشت و این شروع فعالیت آبی‌ها در فصل نقل و انتقالات بود.

باید دید سیاست آبی‌ها در فصل نقل و انتقالات به چه شکل پیش خواهد رفت و آنها در چه زمانی از اولین خرید خود رونمایی خواهند کرد و رسما وارد فاز نقل و انتقالات خواهند شد.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار