کدخبر : 15039 تاریخ انتشار :
A

ابهام درباره دستیاران جواد نکونام در استقلال

ابهام درباره دستیاران جواد نکونام در استقلال

جواد نکونام هنوز وضعیت اعضای کادرفنی خود را به طور کامل مشخص نکرده است.

به گزارش ورزش 360، در روزهای گذشته یکی از بحث‌هایی که پیرامون استقلال وجود داشت، به موضوع دستیاران جواد نکونام در فصل پیش رو برمی‌گردد. در روزهایی که شایعات زیادی پیرامون ادامه یا قطع همکاری نکونام با استقلال مطرح بود، اخبار متعددی پیرامون حضور یک دستیار خارجی سرشناس در کادرفنی استقلال شنیده می‌شود.

نزدیکان جواد نکونام در این خصوص بارها اعلام کردند که سرمربی استقلال قصد دارد یک مربی بزرگ خارجی را به کادرفنی اضافه کند، اما تا این لحظه چنین اتفاقی رخ نداده است.

این در حالی است که درباره نفرات ایرانی و دستیاران پیشین نکونام هم شایعاتی مطرح است. اخباری پیرامون احتمال قطع همکاری برخی دستیاران نکونام در فصل پیش وجود داشت که این مساله هم هنوز قطعی نیست.

جواد نکونام مشخصا درباره برخی صندلی های نیمکت استقلال در کادرفنی هنوز تصمیم قطعی نگرفته است. او هنوز برای اضافه کردن یک مربی خارجی جدید به کادرفنی هم نظرش را به طور قطعی اعلام نکرده و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقاتی را پیرامون این موضوع شاهد هستیم.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار