کدخبر : 15085 تاریخ انتشار :
A

واکنش این ستاره به شایعات: پرسپولیسی هستم و کاری به مهدی ترابی ندارم

واکنش این ستاره به شایعات: پرسپولیسی هستم و کاری به مهدی ترابی ندارم

مهدی لیموچی هافبک گلزن باشگاه آلومینیوم مورد توجه چند باشگاه صاحب نام لیگ برتری بود اما او در چند نوبت اعلام کرد یک پرسپولیسی است.

به گزارش ورزش 360، مهدی لیموچی یکی از بازیکنانی است که مورد توجه چند تیم مختلف قرار گرفته اما به نظر می‌رسد که احتمال پیوستن او به پرسپولیس، بیشتر از سایر تیمها باشد چرا که چند روز قبل حسین بادامکی معاون باشگاه پرسپولیس مذاکره با باشگاه آلومینیوم برای جذب این بازیکن را تایید کرده است.

لیموچی در گفت و گو با فوتبالی، ابتدا درباره پیشنهادهایش صحبت می‌کند:" از هر سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و سپاهان پیشنهاد دارم. مذاکراتم با استقلال کم رنگ شده است و با پرسپولیس و سپاهان در تماس هستم. مذاکرات با مدیر برنامه‌ام در جریان است. هنوز تصمیم قطعی برای تیم فصل آینده‌ام نگرفته‌ام. در این هفته و نهایتا هفته آینده تکلیفم مشخص می‌شود.

لیموچی در واکنش به احتمال حضورش در پرسپولیس، چنین توضیحی دارد:" من پرسپولیسی هستم و علاقه خاصی به این تیم دارم. اما هنوز تصمیم قطعی را برای فصل آینده نگرفته‌ام. به تیمی می‌روم که پیشرفت کنم. برای من پیشرفت فوتبالم مهم است‌. اگر امسال هم شرایط رفتنم به پرسپولیس فراهم نشود سال دیگر می‌روم."

از لیموچی درباره این پرسیدیم که شایعه شده او برای پرسپولیس شرط گذاشته که در صورتی به این تیم می‌آید که مهدی ترابی از پرسپولیس جدا شده باشد. پاسخ او را بخوانید:" اصلا چنین چیزی صحت ندارد. من به هر تیمی بروم به رفتن یا ماندن بازیکنی کار ندارم. باز هم تاکید می‌کنم پیشرفت فوتبالی‌ام مهم است و به بازیکنی کار ندارم."

 

منبع فوتبالی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار