کدخبر : 15136 تاریخ انتشار :
A

ماموریت ویژه یک پرسپولیسی برای حفظ جدایی طلبان

ماموریت ویژه یک پرسپولیسی برای حفظ جدایی طلبان

کاپیتان دوم سرخپوشان بار دیگر برای حفظ بازیکنان اصلی فصل گذشته پرسپولیس پیش قدم شد و به عنوان یک بزرگتر با چند جدایی طلب مذاکره خواهد کرد.

به گزارش ورزش 360، باشگاه پرسپولیس در حالی نقل و انتقالات تابستانی خود را آغاز کرده است که نزدیک به ۱۰ بازیکن این تیم قراردادشان به اتمام رسید و از آنجایی که بازیکن آزاد هستند می توانند بدون محدودیتی راهی تیم دیگری شوند.

در بین اینها نفراتی همچون مرتضی پورعلی‌گنجی و وحید امیری قراردادشان را تمدید کردند اما علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی، علی نعمتی و دانیال اسماعیلی‌فر در حال جدایی هستند.

وحید امیری هافبک باتجربه پرسپولیس که رابطه خوبی با تمام اعضای تیم دارد برای حفظ ترکیب فصل گذشته پرسپولیس بار دیگر وارد موارد مربوط به حفظ بازیکن‌ها شد تا بتواند آنها را مجاب به ماندن کند.

حال باید دید آیا باز هم پیشنهادات قابل توجه مالی به بازیکن‌های پرسپولیس باعث رفتن آنها به تیم خصوصی لیگ برتر می‌شود یا بار دیگر با سرخپوشان قرارداد امضا خواهند کرد.

منبع همشهری
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار