کدخبر : 15139 تاریخ انتشار :
A

یک لژیونر و یک خارجی جانشینان ترابی و اسماعیلی فر در پرسپولیس

یک لژیونر و یک خارجی جانشینان ترابی و اسماعیلی فر در پرسپولیس

پرسپولیس نهایتا تا روز جمعه برای بازگشت 3 بازیکن خود به این تیم صبر خواهد کرد.

به گزارش ورزش 360، همان‌طور که پیش از این در خبرها داشتیم باشگاه پرسپولیس به‌خاطر محدودیتی که در لیست بزرگسالانش دارد، نمی‌تواند خریدهای زیادی داشته باشد و قبل از هر چیز باید تکلیف بازیکنان آزاد شاخص خود از جمله مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر را مشخص کند. در همین راستا اگر قرار باشد مهدی ترابی در جمع سرخپوشان بماند آن وقت جایی برای علی علیپور نمی‌ماند؛ چراکه گاریدو ترجیح می‌دهد یک مهاجم خارجی برای پرسپولیس بخرد. البته که مدیران باشگاه موافق جذب علیپور هستند و او را به مهاجم خارجی ترجیح می‌دهند، اما حرف آخر را در این زمینه سرمربی اسپانیایی می‌زند. این مربی با جایگزینی علیپور به‌جای ترابی مشکلی ندارد، بلکه حداقل یک یا دو جای خالی برای خرید خارجی می‌خواهد. با توجه به موارد اشاره شده باید گفت علیپور در واقع فعلا در آب نمک پرسپولیس است تا تکلیف ترابی مشخص شود.

جانشین دانیال از گرجستان می‌آید

محمد ربیعی در نیم‌فصل یک خرید خوب برای ذوب‌آهن داشت و او گریگویل چابرادزه بود. این بازیکن گرجستانی با قرارداد 70 هزار دلاری در زمستان راهی ذوب‌آهن شد و عملکرد خوبی هم در ترکیب این تیم داشت تا جایی که محمد ربیعی از نیما نکیسا، مدیرعامل باشگاهش خواست که حتما قرارداد چابرادزه تمدید شود. این بازیکن از لحاظ دفاعی بازیکن توانمندی است و به گفته یکی از مربیان ذوب‌آهن تیم‌هایی که علاقه زیادی به فوتبال مالکانه دارند بازیکنی مثل گریگویل به کارشان می‌آید از این جهت که قدرت بالایی در حفظ توپ داشته و دقت پاس‌هایش نیز خوب است.

این مربی در مقایسه اسماعیلی‌فر و گریگویل اعتقاد دارد بازیکن گرجستانی در کارهای دفاعی به‌مراتب بهتر است، اما دانیال ارسال‌های تند و تیزتری دارد. ناگفته نماند باشگاه ذوب‌آهن برای تمدید با مدافع گرجی خود به وی پیشنهاد 150 هزار دلاری داده بود که مورد تایید این بازیکن هم قرار گرفت اما پیشنهاد پرسپولیس این بازیکن را به‌سمت تهران کشانده است. اینکه حالا رقم قرارداد او با پرسپولیس درصورت نهایی شدن چقدر خواهد بود، مهم است. ناگفته نماند اگر اسماعیلی‌فر هم از پرسپولیس جدا شود باز این بازیکن گرجستانی در صورت رضایت نهایی گاریدو جذب خواهد شد.

منبع همشهری
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار