کدخبر : 15161 تاریخ انتشار :
A

عکس | دلداری قهرمان افسانه‌ای UFC به کریستیانو رونالدو

عکس | دلداری قهرمان افسانه‌ای UFC به کریستیانو رونالدو

کانر مک گرگور، قهرمان اسطوره‌ای ورزش هنرهای رزمی ترکیبی، پیامی خطاب به رونالدو منتشر کرد.

به گزارش ورزش 360، تحلیل‌گران و دوستان مشهور کریستیانو رونالدو در مورد او نظرات مختلفی دارند، به ویژه پس از پیروزی پرتغال در برابر اسلوونی در ضربات پنالتی که به سختی حاصل شد.

دیوگو کاستا، دروازه‌بان پورتو و تیم ملی پرتغال، با مهار ۳ ضربه پنالتی و همچنین نجات تیمش در دقایق پایانی بازی با سیوی عالی برابر بنجامین ششکو، نقش اصلی را در این پیروزی ایفا کرد.

اما کریستیانو رونالدو نیز در این مسابقه، چه خوب و چه بد، نقش برجسته‌ای داشت: او ابتدا یک پنالتی را در وقت‌های اضافه از دست داد، اما سپس با زدن یکی از سه پنالتی نهایی، اشتباهش را جبران کرد.

اشک‌های ریخته شده توسط فوق ستاره پس از ۱۲۰ دقیقه بازی و مهار شدن ضربه‌اش توسط اوبلاک بسیار تأثیرگذار بود. حتی هم‌تیمی‌ها نیز نتوانستند او را دلداری دهند، هرچند که بعداً لبخند بر لبان او بازگشت.

photo_2024-07-02_18-58-17

کانر مک‌گرگور، اسطوره افسانه‌ای ایرلندی در رشته مبارزه‌های ترکیبی، تصویری از کریستیانو در حال گریه را در حساب اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و با جمله‌ای پرمعنا خطاب به دوستش نوشت: "عشق واقعی به کشورت! کریستیانو رونالدو، تو بهترین فوتبالیستی هستی که تا به حال بر روی زمین راه رفته‌ است. خداوند تو را حفظ کند، برادر. گذشته افتخار است، حال تاریخ است!"

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار