کدخبر : 15167 تاریخ انتشار :
A

سکوت عجیب استقلال درباره سیدحسین حسینی!

سکوت عجیب استقلال درباره سیدحسین حسینی!

مسئولان باشگاه استقلال همچنان درباره وضعیت سیدحسین حسینی سکوت کرده‌اند و مشخص نیست چه آینده‌ای در انتظار کاپیتان آبی‌ها است.

به گزارش ورزش 360، کاپیتان استقلال با وجود اینکه یکسال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد، اما شرایط گنگی برای فصل بعد خواهد داشت. مدیران باشگاه استقلال در اقدامی عجیب یک دروازه‌بان بوسنیایی را به خدمت گرفته‌اند و همین موضوع زمزمه‌های مربوط به جدایی سیدحسین حسینی را قوت بخشیده است.

نکته قابل توجه این است که سیدحسین حسینی و مدیران باشگاه استقلال همچنان قصدی برای شفاف‌سازی در خصوص خط دروازه خود ندارند.

با وجود شایعات مطرح شده پیرامون احتمال جدایی سیدحسین حسینی ، مدیران استقلال تاکنون واکنش رسمی در این خصوص نداشتند و فقط قبل از آنکه خبر جذب گلر خارجی منتشر شود، فرشید سمیعی سرپرست مدیرعاملی استقلال ابراز امیدواری کرده بود کاپیتان استقلال در این تیم بماند.

حالا با گذشت چند روز از قطعی شدن حضور ودران کیوسفسکی دروازه بان بوسنیایی در استقلال، مدیران باشگاه همچنان در سکوت کار خود را پیش می‌برند و مشخص نیست چه آینده‌ای در انتظار سیدحسین حسینی خواهد بود.

باشگاه استقلال حتی بر خلاف رویه همیشگی خود تبریک سیدحسین حسینی کاپیتان خود را نیز در رسانه‌های رسمی تبریک نگفت و بی‌شک با ادامه این روند شاهد اتفاقات جنجالی‌تری در این باره خواهیم بود.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار