کدخبر : 15168 تاریخ انتشار :
A

یحیی گل‌محمدی ستاره‌های جام جهانی 2006 را به خط می‌کند

یحیی گل‌محمدی ستاره‌های جام جهانی 2006 را به خط می‌کند

یحیی گل‌محمدی قصد دارد برخی همبازیان قدیمی و سرشناس خود در تیم ملی را در کادرفنی فولاد خوزستان جای بدهد.

به گزارش ورزش 360، هواداران فولاد بعد از انتخاب یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی به تیم خود بسیار امیدوار شده‌اند. قرمزپوشان اهوازی فعلا با نظر گل‌محمدی مشغول یارگیری و تکمیل لیست نفرات خود برای فصل جدید هستند.

در این بین نفرات عضو کادرفنی فولاد هم قابل توجه خواهد بود. با اینکه باشگاه فولاد هنوز به طور رسمی اعلامی درباره همکاران خود در کادرفنی نداشته، اما از اهواز خبر می‌‌رسد او قصد دارد نیمکتی متشکل از ستاره های سابق فوتبال ایران و تیم‌ملی را در کنار خود داشته باشد.

گل‌محمدی در لیستی که برای مربیان به مدیران باشگاه فولاد ارائه کرده دو عضو خوزستانی که سوابق خوبی در تیم ملی داشتند ارائه کرده و یک نفر از آنها قطعا در کنار یحیی خواهند بود. سرمربی فولاد همچنین قصد دارد از یکی دو دوست قدیمی خود در تیم ملی که در جام جهانی 2006 هم با او همبازی بودند در کادرفنی فولاد بهره ببرد.

باشگاه فولاد به زودی اعضای کادرفنی این تیم را به طور کامل منتشر خواهد کرد؛ کادری که چهره‌های آشنا و سرشناسی را به خود می‌بیند و می‌تواند برای هواداران فولاد جذابیت های زیادی داشته باشد.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار