کدخبر : 15170 تاریخ انتشار :
A

مربی قهرمان صربستان، سرمربی احتمالی استقلال خوزستان

مربی قهرمان صربستان، سرمربی احتمالی استقلال خوزستان

به نظر می رسد که میودراگ بوژوویچ سرمربی جدید استقلال خوزستان خواهد بود.

به گزارش ورزش 360، پروسه انتخاب سرمربی جدید استقلال خوزستان به مراحل پایانی خود نزدیک شده و آبی ها که به لطف نتایج خوب در نیم فصل دوم توانستند در لیگ برتر ماندگار شوند، قصد دارند تا یک مربی خارجی را به عنوان جانشین سیروس پورموسوی به ایران بیاورند.

مدیران استقلال خوزستان اعلام کرده اند که تلاش می کنند تا امشب، سرمربی جدید خود را معرفی کنند و از این باشگاه اینگونه به گوش می رسد که سرمربی کهنه کار اهل مونته نگرو قرار است جانشین پورموسوی شود.

میودراگ بوژوویچ که سابقه هدایت تیم های مختلفی نظیر هایدوک بلگراد، پافوس یونان، دینامو مسکو، آرسنال و روستوف روسیه، ستاره سرخ بلگراد و در آخرین تجربه اش، نفتچی باکو آذربایجان را برعهده داشته، گزینه نیمکت استقلال خوزستان است.

بوژوویچ با تیم های روستوف روسیه و ستاره سرخ بلگراد صربستان، به ترتیب سابقه قهرمانی در جام حذفی و لیگ این دو کشور را دارد و حالا قرار است تا در صورت توافق نهایی، هدایت استقلال خوزستان را برعهده بگیرد.

پیش از این نیز کیوان بابادی، مدیرعامل جدید استقلال خوزستان از انتخاب یک سرمربی خارجی برای این تیم خبر داده بود.

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار