کدخبر : 15223 تاریخ انتشار :
A

عکس | رسمی؛ دومین خرید استقلال رونمایی شد

عکس | رسمی؛ دومین خرید استقلال رونمایی شد

با اعلام رسمی باشگاه استقلال، میلاد زکی پور پس از چهار فصل، یک بار دیگر به این تیم بازگشت.

به گزارش ورزش 360، استقلال برای تقویت سمت چپ خود، دست روی بازیکن سابقش گذاشت. میلاد زکی پور که در زمان سرمربیگری علیرضا منصوریان و در 21 سالگی با پوشیدن پیراهن آبی های پایتخت نامی برای خود دست و پا کرد، پس از اتمام قراردادش با سپاهان، به استقلال بازگشت.

آبی ها چند روز پیش موفق شدند تا قرارداد ابوالفضل جلالی را تمدید کنند ولی این بازیکن به دلیل اینکه مشمول خدمت سربازی است، باید فصل بعد را در ملوان توپ بزند و استقلال نیز برای اینکه بهترین پاسور خود در فصل قبل را رایگان از دست ندهد، قرارداد او را تمدید کرد تا این بازیکن با پایان دوران سربازی، به جمع آبی ها بازگردد.

در نتیجه و برای پر کردن جای خالی جلالی در فصل بعد، استقلال به دنبال دو گزینه در سمت چپ بود که در نهایت میلاد زکی پور با مدیران باشگاه به توافق رسید تا او پس از چهار فصل دوری از جمع آبی ها، به تیم سابقش بازگردد و به احتمال بسیار زیاد، جانشین جلالی شود.

زکی پور که در لیگ شانزدهم به استقلال پیوسته بود، پس از انجام 103 بازی برای آبی ها، راهی گل گهر شد و طی دو فصل اخیر نیز با لباس سپاهان به میدان رفت و حالا با عقد قراردادی رسمی و به مدت 2 سال، به استقلال بازگشته تا باز هم فرصت پوشیدن پیراهن آبی ها را داشته باشد.

این بازیکن طی چهار فصل دوری از استقلال و انجام 122 بازی برای دو تیم گل گهر و سپاهان، موفق به زدن چهار گل شد و هفده بار نیز پاس گل داد تا حالا با تجربه ای بیشتر نسبت به دوره نخست حضور در جمع آبی ها، امیدوار به درخشش در استقلال باشد.

بدین ترتیب و پس از محمدحسین اسلامی، استقلال امروز خرید دومش را نیز به صورت رسمی معرفی کرد تا میلاد زکی پور در سمت چپ خط دفاعی، کمک حال نکونام و آبی ها باشد.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار