کدخبر : 15236 تاریخ انتشار :
A

وضعیت مبهم مدافع چپ‌پای استقلالی‌ها

وضعیت مبهم مدافع چپ‌پای استقلالی‌ها

مدافع چپ استقلالی‌ها با پایان قراردادش با این باشگاه وضعیت نامشخصی برای فصل جدید دارد.

به گزارش ورزش 360، جعفر سلمانی مدافع چپ استقلالی‌ها که طی فصول گذشته عملکرد نسبتا مناسبی در این تیم داشت، حالا قراردادش به پایان رسیده و مسئولان باشگاه نیز هنوز اقدامی برای تمدید این قرارداد نداشته‌اند.

استقلالی‌ها در پست دفاع چپ تاکنون قرارداد ابوالفضل جلالی را تمدید کرده‌اند و میلاد زکی‌پور را نیز از سپاهان به خدمت گرفته‌اند. با حضور این دو بازیکن در استقلال دیگر نیازی به حضور سلمانی نخواهد بود، اما مسئله مورد بحث درباره خدمت سربازی جلالی است.

اگر ابوالفضل جلالی مجبور شود برای گذراندن خدمت سربازی به ملوان انزلی برود، آن‌وقت استقلال در کنار زکی‌پور به یک مدافع چپ دیگر هم احتیاج دارد که می‌تواند این بازیکن سلمانی باشد.

مدیران استقلال فعلا اقدامی برای تمدید قرارداد سلمانی نداشته‌اند و شایعات زیادی هم درباره جدایی این بازیکن باتجربه از استقلال شنیده می‌شود.

با این حال باید منتظر ماند و دید در روزهای آینده چه اتفاقات جدیدی درباره جعفر سلمانی رخ می‌دهد؛ اینکه آیا این بازیکن شوت‌زن و تکنیکی در استقلال ماندگار می‌شود یا فوتبالش را در تیم دیگری دنبال خواهد کرد.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار