کدخبر : 15239 تاریخ انتشار :
A

شرط استقلال برای کاپیتان؛ اول مجوز بازی بعد متمم قرارداد

شرط استقلال برای کاپیتان؛ اول مجوز بازی بعد متمم قرارداد

مدیران استقلال قرار است بعد از بررسی‌های لازم و صدور مجوز بازی سیدحسین حسینی متممی به قرارداد کاپیتان تیم اضافه کنند.

به گزارش ورزش 360، فصل گذشته پس از اینکه استقلال به واسطه قاعده سقف بودجه دچار مشکل شد، سید حسین حسینی به عنوان کاپیتان تیم پا به میدان گذاشت و جدا از اینکه بازیکنان بسیاری را راضی کرد تا از میزان قراردادشان کم کنند، خودش هم به استقلال تخفیف داد و مبلغ قراردادش را کم کرد تا زمینه برای ثبت قرارداد نفرات بیرون مانده مهیا شود.

(هرچند در نهایت امتیاز کم شده از پرسپولیس بابت قضیه سقف بودجه به این تیم بازگردانده شد و ماجرا سر و صدای بسیار زیادی راه انداخت) البته حسینی در آن مقطع هیچ مصاحبه‌ای علیه ماجرا نکرد و روی حرف خودش ماند ولی چندی قبل از مدیران باشگاه خواست در قرارداد او با استقلال برای لیگ بیست و چهارم با رعایت مسائل قانونی، تغییراتی اعمال شود. برخی از مدیران استقلال هم ظاهرا به او  وعده دادند که اگر از نظر قانونی مشکلی نباشد، به آن متمم اضافه کنند.

این روزها مدیران استقلال منتظر هستند تا با حسینی پیرامون همین مسئله جلسه بگذارند و شرایط را کاملاً رودر رو روشن کنند. البته ابتدا باید ببینیم کاپیتان اول استقلال اصلاً در این تیم می‌ماند یا اینکه وضعیت دیگری به وجود خواهد آمد. سید حسین حسینی یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد ولی طی یک ماه گذشته شایعاتی مبنی بر جدایی او به گوش می‌رسد.

 

منبع همشهری
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار