کدخبر : 15244 تاریخ انتشار :
A

هزینه عجیب پرسپولیس برای این جایگزین بیرانوند!

هزینه عجیب پرسپولیس برای این جایگزین بیرانوند!

محمدرضا اخباری سنگربان سابق تراکتور یکی از گزینه های احتمالی جانشینی علیرضا بیرانوند در پرسپولیس است.

به گزارش ورزش 360، علیرضا بیرانوند بعد از ۶ فصل بازی برای پرسپولیس جدایی اش از این تیم را اعلام کرد و قرار است فصل بعد را در تیمی به غیر از پرسپولیس به میدان برود. بیرانوند بعد از فسخ یکطرفه قراردادش با پرسپولیس، احتمالا راهی تراکتور خواهد شد و همه چیز آماده حضور او در تبریز است.

حالا پرسپولیس باید به فکر جذب جانشین برای تیمشان باشند و به گفته درویش مدیرعامل پرسپولیس چند گزینه هم مدنظر این باشگاه قرار گرفتند. یکی از این گزینه ها محمدرضا اخباری دروازه بان گل گهر است که سابقه حضور در تیم ملی را هم دارد.

جذب اخباری اما چقدر برای پرسپولیس آب خواهد خورد؟ این دروازه بان یک فصل دیگر با گل گهر قرارداد دارد و گفته می شود پرسپولیس ۱۰ میلیارد تومان باید برای رضایتنامه او هزینه کند. خود اخباری هم به طور حتم سقف باشگاه را می خواهد که ۲۰ میلیارد است. حدود ۵ میلیارد هم آپشن در قرارداد او احتمالا گنجانده خواهد شد. این یعنی جذب اخباری برای پرسپولیس چیزی در حدود ۳۵ میلیارد تومان هزینه در بر خواهد داشت.

حال مشخص نیست در روزهایی که پرسپولیس به شدت مشکل مالی دارد و ستاره های این تیم به دلیل همین مشکلات جدا می شوند، باشگاه توانایی جذب اخباری را دارد و یا اینکه به سراغ خرید یک گلر ارزان تر خواهد رفت.

 

منبع صدآنلاین
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار