کدخبر : 15282 تاریخ انتشار :
A

پرسپولیس و تیم‌ملی در خطر از دست دادن میزبانی حریفان آسیایی

پرسپولیس و تیم‌ملی در خطر از دست دادن میزبانی حریفان آسیایی

این احتمال وجود دارد که تیم‌ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس میزبانی از حریفان آسیایی را در ورزشگاه آزادی از دست بدهند.

به گزارش ورزش 360، در روزهای گذشته که بحث تجهیز ورزشگاه‌های فوتبال ایران پیش آمده، موضوع ترمیم و آماده‌سازی ورزشگاه آزادی هم یکی از بحث‌های مهم به‌شمار می‌رود. در این خصوص با توجه به نقص‌های موجود در آزادی نگرانی‌هایی بابت میزبانی تیم ملی به وجود آمده است.

تیم ملی ایران روز 15 شهریورماه در اولین بازی از انتخابی جام جهانی میزبان قرقیزستان است و نگرانی‌هایی درباره آماده نشدن ورزشگاه آزادی تا آن تاریخ پیش آمده است.

مهدی محمدنبی، نایب رئیس فدراسیون فوتبال و سرپرست تیم ملی در این باره گفت: «تا روز چهارشنبه زمان داشتیم تا استادیوم میزبان خود را اعلام کنیم و این کار را کردیم. ورزشگاه آزادی را اعلام کردیم. امیدواریم تا شهریورماه بر اساس تاکیدی که وزیر ورزش داشتند این ورزشگاه به بازی اول برسد. بودجه این کار را هم آقای وزیر تخصیص دادند.»

او در ادامه خبر از احتمال بازی در کشور ثالث خبر داد و گفت: «اگر خدای ناکرده در بحث میزبانی و به خصوص در بحث آماده‌سازی برای استفاده از VAR ورزشگاه آزادی مهیا نشود، میزبانی را از دست خواهیم داد و مجبوریم در کشور دیگری بازی کنیم.»

محمدنبی در پایان افزود: «از مسئولان شرکت توسعه و تجهیز استدعا دارم که تلاش‌های لازم را انجام بدهند و ورزشگاه تا قبل از شهریورماه آماده شود.»

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار