کدخبر : 15348 تاریخ انتشار :
A

یحیی گل محمدی به دنبال شکار از استقلال

یحیی گل محمدی به دنبال شکار از استقلال

یحیی زمانی که در پدیده حضور داشت با مرادمند کار کرده و از ویژگی‌های فنی این بازیکن کاملاً آگاه است.

به گزارش ورزش 360، استقلال بر اساس برنامه‌ای که جواد نکونام تدوین کرده، قرار است در خط دفاع کمترین تغییر را داشته باشد. این تصمیم به دلیل عملکرد مطلوبی است که از خط دفاع استقلال در فصل بیست و سوم به‌جا مانده است.

استقلال در فصلی که گذشت کلین‌شیت‌های بسیاری داشت که علاوه بر سیدحسین حسینی که نقشی کلیدی در این موفقیت ایفا کرد، مدافعان نیز تأثیر بسزایی در این وضعیت داشتند و موفق عمل کردند.

به این ترتیب قرار است همه مدافعان حفظ شوند اما مسأله‌ای که وجود دارد این است که مرادمند، هم از تراکتور پیشنهاد همکاری دریافت کرده و هم از تیم فولاد خوزستان. دلیل اینکه فولادی‌ها نیز به صف مشتریان مرادمند ملحق شده‌اند آشنایی یحیی گل‌محمدی با این بازیکن است.

یحیی زمانی که در پدیده حضور داشت با مرادمند کار کرده و از ویژگی‌های فنی این بازیکن کاملاً آگاه است. به این ترتیب حضور مرادمند در فولاد را نباید چندان مسأله‌ای کوچک شمرد و آشنایی گل‌محمدی با این بازیکن ممکن است سرنوشت مرادمند را در استقلال دچار تغییر کند. به هرحال تاکنون نیز مدیران استقلال درباره اینکه مرادمند را به طور قطع می‌خواهند یا خیر اظهارنظر رسمی نداشته‌اند و خود مرادمند نیز در صحبت‌هایش اعلام نکرده قطعاً فصل بعد در استقلال خواهد بود.

منبع همشهری
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار