کدخبر : 15360 تاریخ انتشار :
A

شرط مهم باشگاه لیگ برتری برای جانشین بیرانوند

شرط مهم باشگاه لیگ برتری برای جانشین بیرانوند

شرط مهم باشگاه لیگ برتری برای جانشین بیرانوند؛ کاپیتان سابق تراکتور در یک قدمی پرسپولیس

به گزارش ورزش 360، باشگاه لیگ برتری برای انتقال جانشین بیرانوند به پرسپولیس شرط مهمی را پیش روی سنگربان خود قرار داده است.

 علیرضا بیرانوند سنگربان ملی‌پوشان پرسپولیس در روزهای پایانی خردادماه به بهانه پرداخت نشدن مطالباتش با توجه به الحاقیه قراردادش با باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه چنانچه باشگاه ۱۵ روز بعد از آخرین بازی فصل مطالبات وی را پرداخت نکند، می‌تواند قرارداد خود را فسخ کند، اقدام به فسخ یک طرفه با سرخ‌پوشان کرد.

به دنبال فسخ قرارداد بیرانوند با سرخ‌پوشان، هیات‌ مدیره باشگاه رضا درویش را مامور کرد تا برای جانشین وی اقدام کند و در ادامه اقدام قانونی در خصوص فسخ قرارداد سنگربان ملی‌پوش خود را در دستور کار قرار گیرد. هرچند بیرانوند بارها از طریق واسطه‌های مختلف خواهان بازگشت به پرسپولیس بود اما مدیریت باشگاه هر بار مخالفت خود را با این موضوع اعلام کرد.

با توجه به جدایی بیرانوند از سرخ‌پوشان باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود را برای جانشین دروازه‌بان جنجالی خود آغاز کرد. محمدرضا اخباری کاپیتان سابق تیم تراکتور و سنگربان کنونی گل‌گهر سیرجان گزینه اصلی سرخ‌پوشان برای قفس توری خود در لیگ بیست و چهارم است. توافقات خوبی بین این دروازه‌بان و باشگاه پرسپولیس صورت گرفته و می‌توان گفت اخباری در نزدیک‌ترین حالت ممکن برای جانشینی بیرانوند قرار دارد.

پیگیری‌های خبرنگار ایرنا حکایت از این دارد که با توجه به اینکه اخباری برای تعطیلات درخارج از کشور حضور دارد، مدیربرنامه‌های این سنگربان در نوبت‌های مختلف برای حضور وی در پرسپولیس با مدیران گل‌گهر گفت‌وگو کرده است که هر بار باشگاه سیرجانی با جدایی وی مخالفت کرده و خواستار گفت‌وگوی مستقیم با اخباری شده و اعلام کرده تنها در صورتی اجازه جدایی سنگربان خود را خواهد داد که بر سر مبلغ رضایت‌نامه با خود اخباری توافق کند.

باید منتظر ماند و دید آیا اخباری می‌تواند بعد از توافق با مدیران گل‌گهر جانشین بیرانوند شود یا باشگاه پرسپولیس به سراغ دیگر گزینه‌های خود خواهد رفت.

 

 

منبع ایرنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار