کدخبر : 15372 تاریخ انتشار :
A

تکذیب شد؛ استقلال تیم والیبال نمی‌دهد

تکذیب شد؛ استقلال تیم والیبال نمی‌دهد

عضو جدید هیئت مدیره استقلال می گوید که آبی ها قصدی برای تشکیل تیم والیبال ندارند.

به گزارش ورزش 360، انتخاب مصطفی کارخانه که چهره ای کاملا والیبالی و تأثیر گذار است، به عنوان عضو جدید هیئت مدیره استقلال، شایعات زیادی پیرامون احتمال تشکیل تیم والیبال آبی ها در فصل بعدی رقابت های لیگ برتر والیبال به وجود آمد.

این شایعه پس از احتمال تیمداری استقلال در سایر رشته ها افزایش یافت و حضور کارخانه در هیئت مدیره آبی ها نیز این احتمال را افزایش داد که ممکن است حضور او در جمع مدیران استقلال نیز بخاطر همین موضوع بوده باشد.

در سالهای اخیر بود که استقلال با حضور در رشته کشتی، اقدام به تیمداری کرد که البته پروژه آبی ها در این زمینه با شکست همراه شد و آنها خیلی زود از تیمداری در این رشته منصرف شده بودند ولی همین اقدام باعث افزایش گمانه زنی ها درباره تیمداری استقلال در والیبال شد.

با این حال، این چهره مطرح والیبالی هرگونه برنامه آبی ها برای حضور در رشته والیبال را تکذیب کرد تا مشخص شود تمام تمرکز آبی ها روی فوتبال است.

کارخانه در این خصوص و طی گفتگویی اعلام کرد: اصلا بحث تشکیل تیم والیبال استقلال مطرح نیست و باشگاه استقلال در شرایط فعلی چنین برنامه‌ای مدنظر ندارد.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار