کدخبر : 15421 تاریخ انتشار :
A

پرسپولیس در آستانه فروش عبدالکریم حسن!

پرسپولیس در آستانه فروش عبدالکریم حسن!

طبق اعلام روزنامه الرای قطر، پرسپولیس معاوضه عبدالکریم حسن با عمر السوما را خواستار شده است.

به گزارش ورزش 360، عملکرد درخشان این بازیکن قطری باعث شده است تا او مورد توجه الوکره و العربی قرار گیرد. مسئولان باشگاه العربی برای مذاکره با پرسپولیس راهی تهران شده‌اند و به نظر می‌رسد که خود این بازیکن هم دوست دارد که به لیگ ستارگان قطر برگردد.

روزنامه الرای قطر در شماره امروز یک‌شنبه خود با تیتر "معاوضه عبدالکریم  حسن با عمر السوما" نوشت: گزارش‌ها حاکی از این است که پرسپولیس معاوضه عبدالکریم حسن به عمر السوما، مهاجم سوریه‌ای العربی را خواستار شده است و این درحالی است که باشگاه العربی دوست دارد که السوما را حفظ کند.

الرای در ادامه گزارش خود مدعی شد که عبدالکریم حسن به مسئولان پرسپولیس اعلام کرده است که دوست دارد راهی العربی شود و چنان‌چه باشگاه پرسپولیس مخالفت کند این انتقال صورت نخواهد گرفت.

این روزنامه قطری در پایان نوشت: عمر السوما برای حضور در لیگ ایران و باشگاه پرسپولیس مردد است. او چندین پیشنهاد دارد که یکی از آن‌ها از لیگ عربستان است.

این مهاجم سوری فصل بسیار خوبی را با العربی پشت سرگذاشت و نشان داد که همچنان در روزهای اوج خود به سر می‌برد.

احتمال فروش مستقیم

باشگاه پرسپولیس و باشگاه العربی قطر در آستانه توافق برای فروش عبدالکریم حسن هستند.

در مذاکرات مقرر شد که مبلغ ۱.۵ میلیون دلار به اضافه یک اردو در قطر در فصل زمستان عایدی پرسپولیس از فروش این بازیکن باشد.

با فروش عبدالکریم، طبیعتاً ۱.۵ میلیون دلار به سقف بودجه سرخپوشان افزوده شده و باشگاه قصد دارد با این مبلغ بازیکنان خارجی با کیفیت جذب کند.

 

منبع ايسنا
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار