کدخبر : 15423 تاریخ انتشار :
A

حمله پورموسوی به مدیران استقلال خوزستان: گنج پیدا کرده‌اید!؟

حمله پورموسوی به مدیران استقلال خوزستان: گنج پیدا کرده‌اید!؟

سیروس پورموسوی تاکید کرد مدیران استقلال خوزستان هنوز 30 میلیارد از فضل گذشته به کادر فنی، بازیکنان و آژانس ها بدهکار است!

به گزارش ورزش 360، سیروس پورموسوی سرمربی فصل گذشته استقلال خوزستان که در پایان فصل از این تیم جدا شد از سیاست های نقل و انتقالاتی استقلال خوزستان در این مدت به شدت انتقاد کرد. استقلال خوزستان از فروش جواد آقایی پور پول خوبی کسب کرد و در نتیجه یک سرمربی اروپایی را جانشین سیروس پورموسوی کرد.

سیروس پورموسوی در مورد هشداری که در صفحه اینستاگرام خود مبنی بر اینکه طوفانی در مورد باشگاه استقلال خوزستان در راه است، اظهار داشت:

 خیلی ازدوستان خواهش کردند که فعلا سکوت کنم اما واقعیت این است که دلم برای باشگاه استقلال خوزستان می سوزد و در این تیم فقط یک مربی نبودم که کار کنم و بعد از پایان قراردادم بروم دنبال زندگی ام. 14-15 سال در باشگاه استقلال خوزستان کار کرده ام و دلم برای تیم استان و شهرم می سوزد اما اکنون تصمیم هایی در این باشگاه گرفته می شود که باعث نابودی باشگاه خواهد شد. به یکی دو مورد اشاره می کنم و صحبت های کلی را مطرح می کنم و صحبت های دیگر را بعدا انجام خواهم داد.

وی افزود: ساویو هافبک خارجی استقلال خوزستان را با 65 هزار یورو جذب کردیم و اکنون گفته می شود که با این بازیکن قراردادی 700 هزار یورویی برای دو فصل امضا شده است. از سویی دیگر گفته می شود با یک مربی خارجی دیگر توافق شده بوده اما به این مربی هم پیشنهاد داده بودند! و هنگامی که قصد سفر به ترکیه را داشتند تا با مربی دیگر مذاکره کنند فهمیدند که این مربی پیشنهاد باشگاه را قبول کرده و درحال سفر به ایران است و مجبور به عقد قرارداد با همین مربی مونته نگرویی شدند.

سرمربی فصل گذشته استقلال خوزستان تصریح کرد: با این مربی خارجی هم رقمی در حدود 650 هزار یورو برای دو فصل امضا کرده اند. وقتی مربی گرانقیمت خارجی می آورید باید برایش بازیکن درجه اول و گران هم خریداری کنید در حالیکه باشگاه استقلال خوزستان چنین توان مالی ندارد! مگر اینکه در این مدت گنج پیدا کرده باشند. باشگاه استقلال خوزستان از فصل گذشته حدود 30 میلیارد تومان به کادرفنی، بازیکنان وآژانس ها بدهکار است. خود من حدود 40 درصد از مبلغ قراردادم را از باشگاه طلبکارم.

پورموسوی افزود: فصل گذشته کل بودجه باشگاه 87 میلیارد تومان بود که اکنون با جذب این سرمربی خارجی و قرارداد ساویو هافبک خارجی تیم از سقف بودجه فصل گذشته عبور کرده اند! این ها مسایلی بود که هشدار دادم طوفانی در راه است. باور کنید استقلال خوزستان چنین بضاعت مالی ندارد. مدیرعامل باشگاه فقط روی پول رضایت نامه جواد آقایی پور حساب می کند. اول می گفت با فروش آقایی پور هزینه جذب مربی خارجی را می دهم اکنون می گوید با پول این رضایت نامه 5 جواد آقایی پور دیگر می آورم! سوالم این است مگر مدیرعامل بازیکن سازی می کند؟ اصلا مگر آقایی پور را ایشان به فوتبال ایران معرفی کرد؟ اصلا وقتی آقایی پور را آوردم او در باشگاه استقلال خوزستان بود؟

وی تاکید کرد: آقایی پور بازیکن مستعدی بود که من به او میدان دادم و تاوان جوانگرایی تیم را دادم تا او به خودباوری رسید آقایی پور همان بازیکنی است که نیم فصل اول دروازه خالی را بیرون می زد اما آنقدر به او میدان دادم و پایش ایستادم تا تبدیل به بازیکن ممتازه و ستاره شد که اکنون باشگاه های بزرگ خواهان جذب او هستند اما تا حالا نشنیده ام که مدیرعامل باشگاه بازیکن سازی کند؟!!

بعد این آقای مدیرعامل سرمربی خارجی آورده تا خودش برود برایش بازیکن بخرد؟! مربی خارجی دلسوزی مربیان ایرانی را ندارد و مثل من به دنبال بازیکن ارزان و مستعد نیست بلکه او بازیکنان گران قیمت می خواهد تا نتیجه بگیرد در حالیکه باشگاه استقلال خوزستان چنین پولی ندارد.

 

 

منبع فارس
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار