کدخبر : 15426 تاریخ انتشار :
A

تمدید قرارداد کاپیتان استقلال قطعی شد

تمدید قرارداد کاپیتان استقلال قطعی شد

روزبه چشمی برای تمدید قراردادش، مذاکرات مثبتی با مدیران استقلال داشته است.

به گزارش ورزش 360، روزبه چشمی یکی از بازیکنانی است که به دلیل توانایی بازی در دو پست از سوی همه مربیان سال‌های اخیر استقلال به بازی گرفته شده و همواره یک مهره سرنوشت‌ساز برای این تیم به شمار رفته است.

 چشمی در فصل آتی نیز قرار است در همان نقشی که در همه این سال‌ها در استقلال ایفا کرده، دوباره بازی کند و تبدیل به یک عنصر مناسب در خط هافبک و در صورت لزوم در خط دفاع شود.

چشمی در روزهای اخیر مذاکراتی با باشگاه استقلال داشت که موفقیت‌آمیز نبود و حتی شایعه رفتنش به لیگ‌های خارجی نیز مطرح شد اما اکنون ایران ورزشی نوشته است ظاهراً در صحبت‌های تازه‌ای که میان باشگاه استقلال و این بازیکن انجام شده، دو طرف به توافق نهایی دست یافته‌اند تا قرار فی مابین را به امضا برسانند.

 طبق شنیده‌ها قراراست چشمی روز دوشنبه در باشگاه استقلال حاضر شده و قرارداد جدیدی با باشگاه استقلال به امضا برساند. البته این زمان تقریبی است اما در اینکه چشمی قطعاً فصل بعد برای استقلال به میدان خواهد رفت نباید تردیدی داشت و این بازیکن به طور حتم برای استقلال بازی خواهد کرد.

 درباره اینکه باشگاه استقلال با چشمی برسر چه مبلغی به توافق رسیده نیز اطلاعات دقیقی در دست نیست. اما به نظر نمی‌رسد رقم دستمزد خارج از عرفی برای این بازیکن در نظر گرفته شده باشد.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار