کدخبر : 15441 تاریخ انتشار :
A

اولین صحبت‌های گاریدو: بازیکنان ما باید عاشق پرسپولیس باشند؛

اولین صحبت‌های گاریدو: بازیکنان ما باید عاشق پرسپولیس باشند؛

سرمربی جدید پرسپولیس در مراسم معارفه خود درباره اهدافش در این تیم صحبت کرد.

به گزارش ورزش 360، خوان کارلوس گاریدو که روز گذشته در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و بازدیدی هم از ورزشگاه شهید کاظمی داشت، امروز به همراه مدیران باشگاه در سالن اجتماعات بانک شهر حاضر شد تا برای اولین بار در مقابل خبرنگاران ایرانی قرار بگیرد و با هواداران صحبت کند.

صحبت‌های گاریدو را در ادامه می‌خوانید:

* صحبت‌های ابتدایی؟

سلام و صبح به‌خیر. از حضورتان بی‌نهایت سپاس‌گزار هستم. افتخار بزرگی است و این را باید قبل از هر چیزی بگویم که سرمربی پرسپولیس هستم. به خوبی اطلاع دارم که پرسپولیس باشگاه بزرگی است. پرسپولیس و تیم‌های بزرگ در سراسر دنیا خصوصیات مشترک دارند و مهم‌ترین عامل هواداران تیم‌ها هستند. این خیلی واضح است که پرسپولیس به‌خاطر هوادارانی که دارد، باشگاهی نامی و بزرگ است. همانطور که قبلا گفتم افتخار بزرگی است که سرمربی پرسپولیس باشم و نماینده میلیون‌ها هوادار. این برای من اهمیت دارد که هواداران احساس افتخار کنند. هدف اصلی ما قهرمانی و برد مسابقات است. قهرمانی میسر نمی‌شود مگر اینکه بازی‌ها را یکی پس از دیگری ببریم و به سمت این هدف پیش برویم. باشگاه تمام توان خود را خواهد گذاشت و بازیکنان خوبی داریم و من هم به عنوان سرمربی تلاش خواهم کرد. دوست دارم به تک تک بازیکنان کمک کنم تا کیفیت خودشان را نشان بدهند. باید با سازمان‌دهی و تمرینات به این هدف برسیم. در نتیجه من نهایت سعی خواهم کرد که بازی به بازی به برد برسیم و همانطور که گفتم احساس غرور را با قهرمانی به هواداران برسانیم.

* فعالیت نقل و انتقالاتی خود را آغاز کرده و بازیکنی را معرفی کرده‌اید؟

آنطور که من می‌بینم باشگاه روی این موضوع کار می‌کند. من با مدیرعامل باشگاه و آقای بادامکی صحبت کردم. فوتبال است و باید در فوتبال بعضی اوقات در تصمیم‌گیری دقت کنید. هفته دیگر زمان مناسبی است که باشگاه بازیکنان مدنظر خود را جذب کند. الان هم بازیکنان خوبی داریم و تیم اول ما قوی است.

* آیا به دنبال موفقیت در آسیا و قهرمانی هستید؟

چیزی که واضح است این است که پرسپولیس همیشه عطش قهرمانی و برد را دارد. باشگاه‌های بزرگ همیشه دستورالعمل برد را دارند. بازیکنان این را می‌دانند که هدفشان با حضور در تیم بزرگ چیست. شما دستورالعمل دارید که برنده شوید و این تنها راه است. خیلی نکته مثبتی است برای تیمی بازی کنید و کار کنید که برد دستورالعمل آن باشد. وقتی شما عطش قهرمانی دارید باید برای این هدف مدیریت و برنامه‌ریزی برای جنگیدن داشته باشید. ما نماینده میلیون‌ها هوادار هستیم و این تعداد هوادار برای برد هدف‌گذاری شده و ما هم برای آن می‌جنگیم. ما برای پیروزی و رساندن این عطش خواهیم جنگید. هر بازیکن و هر کسی در این مسیر خواهد جنگید. این هدف مختص بازیکن و مربی نیست و هر کسی که فعالیتی در این باشگاه دارد، باید برای به نتیجه رساندن آن بجنگند.

* با جدایی ستاره‌ها همچنان معتقدید تیم خوبی دارید؟

بله. اطلاع دارم و می‌دانم باشگاه پرسپولیس و مدیریت روی موضوع ترانسفر کار می‌کند و من اطمینان کامل دارم که تیم خوبی را جمع خواهند کرد. باید بازیکنانی پیدا کنیم که واقعا تیم را دوست دارند و برای تیم بازی می‌کنند. بازیکنانی جذب شوند که عطش بازی کردن در این تیم را داشته باشند و هدف‌شان قهرمانی باشید. مطمئنم در روزهای آینده تیم کامل خواهد شد و برای قهرمانی خواهیم جنگید.

* نگران باخت در مسابقه حساسی مثل دربی نیستید؟

پرسپولیس تیم بزرگی است و همیشه برنده بوده است و ما هم به این فکر می‌کنیم. کار می‌کنیم که برنده باشیم. دربی‌ها همیشه بازی بزرگی است. خوشحالم که بگویم دربی‌های زیادی را در دنیا به نتیجه رساندم. می‌دانم که دربی چه اهمیتی دارد و بازی دربی، همیشه فوتبال نیست و باید روحی جنگندگی داشته باشید. دربی یکی از بازی‌هایی است که باید همیشه برنده باشید.

* چقد نیاز به زمان دارید تا فلسفه خودتان را در تیم جا بیندازید؟

مهترین موضوع، بازیکنان هستند. بازیکنان باید بهترین بازی را داشته باشند. بازیکنان همیشه باید بهترین باشند. اگر مربی بداند که در خطوط مختلف بازیکنان آماده و باکیفیت داشته باشد، بهترین شرایط را دنبال می‌کند. ما وظیفه آماده کردن بازیکنان‌ را داریم و فلسفه قهرمانی ما، جنگیدن برای بردن بیشتر و حالتی تهاجمی و گل زدن اول و پیروزی بیشتر خواهد بود. من می‌خواهم تیمی داشته باشیم که در تمامی خطوط از دفاع تا حمله بهترین باشد. باید به بازیکنان این فرصت را بدهیم تا بهترین عملکرد خودشان را به نمایش بگذارند.

* از اسپانیا بازیکنی به پرسپولیس می‌آورید؟

من مربی پرسپولیس هستم و مربی باشگاه پرسپولیس هستم. این امر توسط آقای درویش و آقای بادامکی انجام می‌شود و هر آنچه انجام دهند، من احترام می‌گذارم. مت بازیکنان قدرتمندی می‌خواهیم و اینکه از چه ملیتی باشند، مهم نیست. آنها باید به تیم کمک کنند.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار