کدخبر : 15461 تاریخ انتشار :
A

توقف مذاکرات تراکتور با علیرضا بیرانوند

بعد از شکایت پرسپولیس از علیرضا بیرانوند و توقف مذاکرات تراکتور با بیرانوند تا زمان مشخص نشدن وضعیت قانونی فسخ قرارداد او با پرسپولیس، زمزمه‌هایی مبنی بر مذاکره بیرانوند با باشگاه سپاهان نیز شنیده می‌شود.

به گزارش ورزش 360، بعد از فسخ یک طرفه قرارداد با باشگاه پرسپولیس به علت مشکلات مالی با باشگاه توسط علیرضا بیرانوند، سنگربان اصلی تیم پرسپولیس و تیم ملی، این تیم با هجمه شدید توسط هواداران و پیشکسوتان باشگاه رو به رو شد و باشگاه پرسپولیس از وی به علت غیر قانونی بودن این کار شکایت کرد. این شکایت باعث شد که محمدرضا زنوزی، مدیرعامل تراکتور که پیش‌نویس قرارداد را نیز با بیرانوند امضا کرده بود فعلا از خرید این بازیکن دست کشیده تا تکلیف شکایت پرسپولیس مشخص شود. همین موضوع کافی بود تا شایعه پیشنهاد سپاهان به این دروازه‌بان نیز مطرح شود.

علیرضا بیرانوند پس از فسخ یکطرفه قرارداد خود با پرسپولیس تصور نمی‌کرد مورد هجمه تند طرفداران این تیم قرار بگیرد تا پس از گذشت نزدیک به ۱۸ روز دنبال راهکاری برای بازگشت به این تیم باشد.

این در حالی است که پیشنهاد وسوسه کننده تراکتور به گلر شماره یک تیم ملی ایران سبب شد تا بیرانوند دنبال جدایی از پرسپولیس باشد.

شکایت باشگاه پرسپولیس از بیرانوند درباره فسخ غیرقانونی او باعث شد تا محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور قرارداد با او را به تعویق بیندازد. همین موضوع کافی بود تا زمزمه‌های پیشنهاد سپاهان به این دروازه بان نیز مطرح شود تا اتفاق‌های متفاوتی برایش به همراه داشته باشد.

زنوزی که مبلغ پیشنهادی اش به بیرانوند دندانگیر بود پس از مشورت با وکلای خود و مذاکره او با سپاهان تصمیم گرفته است فعلاً هیچ علاقه‌ای به ادامه مذاکره با بیرانوند نداشته باشد تا مبادا این بازیکن در ادامه فصل و نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر ایران با تصمیمی دیگر باعث لطمه به تراکتور شود.

مالک تراکتور خواستار شفاف شدن وضعیت قراردادی او با پرسپولیس با وجود فسخ یکطرفه اش شده است و پس از آن نیز منتظر توضیح او برای عذرخواهی بابت مذاکره با سپاهان است‌. حال باید دید چه اتفاقی برای بیرانوند در روزهای پیش رو خواهد افتاد.

شرایط بحرانی برای دروازه بانی که در اوج محبوبیت حالا با وضعیتی کاملاً متفاوت دست و پنجه نرم می‌کند.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار