کدخبر : 15493 تاریخ انتشار :
A

ابهام ادامه‌دار در استقلال؛ مدیرعامل کی معرفی می‌شود؟

ابهام ادامه‌دار در استقلال؛ مدیرعامل کی معرفی می‌شود؟

فرشید سمیعی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال بدون صحبت با خبرنگاران ساختمان این باشگاه را ترک کرد.

به گزارش ورزش 360، در روزهایی که باشگاه استقلال درگیر نقل و انتقالات است و حواشی زیادی پیرامون این باشگاه مطرح می‌شود، مدیران استقلال همچنان سکوت کرده‌اند و اظهارنظری در خصوص موضوعات نمی‌کنند.

زیاد شدن حواشی در خصوص استقلال باعث شد امروز تعدادی از خبرنگاران برای پیگیری موضوعات مقابل ساختمان باشگاه بروند. در این بین فرشید سمیعی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال بدون پاسخگویی به خبرنگاران ساختمان باشگاه را ترک کرد.

مهم‌ترین موضوعی که پیرامون سمیعی از روز گذشته مطرح شده، عدم انتخاب وی به عنوان مدیرعامل به صورت رسمی است. در جلسه روز گذشته هیئت مدیره باشگاه اگرچه به سمیعی در خصوص پیگیری موضوعات نقل و انتقالات و موارد دیگر اختیار تام داده شد، اما برخلاف انتظارات او به عنوان مدیرعامل معرفی نشد.

بی‌شک یکی از پرسش‌های مهم خبرنگاران از سمیعی درباره همین موضوعی مدیرعاملی بود که سرپرست باشگاه فعلا اظهارنظری در این خصوص نکرد و شاید در روزهای آینده این سکوت با جلو رفتن موارد نقل و انتقالات شکسته شود.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار