کدخبر : 15500 تاریخ انتشار :
A

فدراسیون فوتبال چطور اعتماد AFC را مجددا کسب کرد؟

فدراسیون فوتبال چطور اعتماد AFC را مجددا کسب کرد؟

مهدی تاج، رییس فدراسیون که برای تقدیر از اعضای هیات استیناف در جلسه حضور یافته بود درباره اعتماد مجدد کنفدراسیون فوتبال آسیا سخن گفت.

به گزارش ورزش 360، آخرین جلسه هیات استیناف مجوز باشگاهی  امروز یکشنبه ۱۷ تیرماه در سالن روابط عمومی فدراسیون با حضور مهدی تاج، هدایت ممبینی، مصطفی زارعی، احمد محمدی، رییس و عضو حقوقی هیات، کاظم زارعی، عضو مالی هیات، سید جعفر هاشمی عضو هیات و کارشناسان مجوز باشگاهی در سالن جلسات فدراسیون فوتبال برگزار شد.

با توجه به اینکه هیچ یک از باشگاه های لیگ یک درخواست استیناف برای آرا هیات بدوی ارسال نکرده بودند، مهمترین موضوع این جلسه بحث و بررسی فراینده های مجوز در سال گذشته بود. در این جلسه زارعی در گزارشی نتایج نظرسنجی های بعمل آمده از باشگاه های لیگ برتر را در مورد عملکرد دپارتمان مجوز ارایه کرد.

وی  بیان کرد: در مجموع ۸۵ درصد از مدیران مجوز باشگاه های لیگ برتر از عملکرد دپارتمان مجوز رضایت کامل داشتند. همچنین در این جلسه مقرر شد از کلیه فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود جهت آموزش و ارتقا سطح کیفی و کمی در باشگاه‌های کشور استفاده شود.

در پایان مهدی تاج، رییس فدراسیون که برای تقدیر از اعضای هیات استیناف در جلسه حضور یافته بود ضمن تقدیر از همکاری همه اعضا، گفت: خوشبختانه امسال برای دومین بار همه تصمیمات رکن مجوز حرفه ای ما در کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز تایید شد و این نشان می دهد اعتمادی که سالیان قبل از بین رفته بود دوباره برگشته است.

فدراسیون فوتبال در بحث مجوز عملکرد خوبی داشته است و در برخی از معیارها فراتر از آنچه مدنظر کنفدراسیون فوتبال اسیا است عمل کرده است. گفتنی است، در پایان از زحمات و تلاش‌های کلیه‌ی اعضا تقدیر شد.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار