کدخبر : 15513 تاریخ انتشار :
A

رسمی؛ وداع دانیال اسماعیلی‌فر با هواداران پرسپولیس

رسمی؛ وداع دانیال اسماعیلی‌فر با هواداران پرسپولیس

مدافع راست پرسپولیس در متنی احساسی جدایی خود بعد از دو سال از این تیم را تایید کرد و اکنون همه چیز آماده حضور دوباره او در تراکتور است.

به گزارش ورزش 360، در حالی که از ابتدای فصل نقل و انتقالات صحبت‌های زیادی در خصوص تمدید یا پایان کار دانیال اسماعیلی‌فر در پرسپولیس وجود داشت، سرانجام این مدافع راست تصمیم خود به جدایی از پرسپولیس را اعلام کرد.

در حالی که دقایقی از ساعت ۲ بامداد دوشنبه گذشته بود، اسماعیلی‌فر با تصاویری از حضور در جشن‌های قهرمانی پرسپولیس و متنی احساسی از پرسپولیس خداحافظی کرد. او می‌گوید تلاش‌ها برای ماندنش در پرسپولیس خیلی دیر بوده است!

photo_2024-07-08_02-33-38

او که از عدم محبوبیت در پرسپولیس در این دو سال صحبت کرده حالا آماده ماجراجویی جدید و پست کردن تصویرش با پیراهن تراکتور شده است.

دانیال اسماعیلی‌فر نوشت:"تعهد. در تمام این دوسال هرچه در توان داشتم گذاشتم تا وجدان راحتی داشته باشم موقع رفتن،که نتیجه اش شد قهرمانی های لیگ ،جام حذفی وسوپرجام.

از هیچکس هیچ گله ای ندارم، اتفاقا همه برای موندن من تلاش کردن، تلاش هایی که دیر بود شاید... خودم هم تلاش کردم،ولی تلاش های من هم دیر بود.

تقصیر رفتن من گردن هیچکس نیست...

قطعا نه‌ وقتی اومدم محبوب بودم نه وقتی قهرمان شدیم محبوب شدم، الان که وقت رفتن رسیده محبوب نیستم، ولی پر افتخارم...

وسربلند بخاطر قهرمانی هایی که با این لباس زیر این پرچم بدست اوردم. هرکسی منو بشناسه میدونه که ادم قدرشناسی هستم. درتمام این دوسال با کمی و کاستی من ساختید و از من بخاطر تیم حمایت کردید ممنونم بابت همه اتفاقات خوب و شرمنده اگر ضعفی بود.

همیشه حرمت هرجایی که بودم رو نگه داشتم و احترام شماهم برام واجبهقطعا خیر در آن چیزی هست که اتفاق خواهد افتاد. یاعلی. بدرود."

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار