کدخبر : 15532 تاریخ انتشار :
A

هایجک بزرگ پرسپولیس از سپاهان

هایجک بزرگ پرسپولیس از سپاهان

ستاره نقل و انتقالات در یک قدمی پرسپولیس قرار دارد.

به گزارش ورزش 360، باشگاه پرسپولیس توانسته توافق اولیه برای جذب مهدی لیموچی ستاره 24 ساله ملی‌پوش را انجام بدهد.

سرخ پوشان که برای جایگزینی مهدی ترابی به شدت به دنبال مهدی لیموچی بودند و رقیب سرسختی مثل سپاهان برای جذب این بازیکن از آلومینیوم داشتند، گفته می‌شود به توافق نهایی با اراکی‌ها برای جذب این بازیکن رسیده‌اند.

باشگاه‌های پرسپولیس و سپاهان طی روزهای گذشته پیشنهادات متعددی برای جذب لیموچی داشتند و برای جذب این بازیکن که تحت قرارداد آلومینیوم اراک بود، مبالغ مختلف به همراه جابه‌جایی بازیکن را پیشنهاد دادند که هیچ‌یک از آنها مورد موافقت قرار نگرفت، اما ظاهرا قرمزها توانسته‌اند رضایت ایرالکو را دریافت کنند.

باشگاه پرسپولیس در روزهای گذشته مدام پیگیر جذب لیموچی بود تا این انتقال را رقم بزند و جای خالی مهدی ترابی را پر کند که گفته می‌شود توافق نهایی بین طرفین صورت گرفته و بعید نیست طی امروز یا فردا این انتقال نهایی شود و شاگرد سید مجتبی حسینی به جمع قرمزها برود.

باشگاه پرسپولیس حاضر شده در ازای پرداخت مبلغی به آلومینیوم اراک، رضایت‌نامه مهدی لیموچی را دریافت کند و طرفین روی یک عدد مشخص که هنوز مشخص نیست، به توافق رسیده‌اند و فقط یک امضا و رضایت بازیکن باقی مانده است.

نکته مهم برای این انتقال، موافقت مهدی لیموچی با پیشنهاد پرسپولیس هم هست و این بازیکن هم باید از نظر مالی به توافق با سرخ پوشان برسد تا این انتقال نهایی شود و ستاره ملی‌پوش آلومینیوم به جمع قرمزها برود.

باشگاه پرسپولیس تاکنون هیچ بازیکنی را به طور قطعی جذب نکرده و بعید نیست مهدی لیموچی را به‌عنوان نخستین خرید تابستانی خود معرفی کند و با قدرت وارد نقل و انتقالات شود.

لیموچی در فصل اخیر لیگ برتر پنج گل به ثمر رساند و پنج پاس گل داد و در جام حذفی نیز یک گل زد و سه پاس گل داد که عملکردش موجب شد تا مورد توجه پرسپولیس و سپاهان قرار بگیرد ولی در نهایت سرخ پوشان به توافق و جمع‌بندی برای این انتقال با باشگاه آلومینیوم رسیده‌اند.

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار