کدخبر : 15582 تاریخ انتشار :
A

بازیکنی که میلاد محمدی را از تراکتور دور کرد

بازیکنی که میلاد محمدی را از تراکتور دور کرد

برخلاف شایعات میلاد محمدی راهی تیم تراکتور نخواهد شد. عملکرد مدافع تراکتور مهمترین عامل عدم حضور محمدی بوده است.

به گزارش ورزش 360، پدر روزهای گذشته شایعاتی پیرامون حضور میلاد محمدی در تیم تراکتور مطرح شده و این در حالی است که او هیچ مذاکره‌ای برای پیوستن به تیم تراکتور نداشته و قصد دارد فوتبال خود را در آدانا دمیراسپور ادامه دهد.

فصل گذشته حضور محمد نادری و سعید کریم‌آذر باعث شد تا تراکتور هیچ مشکلی در سمت چپ خط دفاعی نداشته باشد و با نمایش بی‌نقص این دو بازیکن، دفاع چپ تبدیل به پست غیرقابل تغییر سرخپوشان تبریزی شده است.

نادری که در انتقالی جنجالی و خبرساز از لیگ ترکیه به فوتبال ایران بازگشت، در دومین دوره بازی برای تراکتور نمایشی در حد و اندازه دوران بازی‌اش برای پرسپولیس و استقلال را نشان داد و یکی از بهترین بازیکنان فصل تراکتور بود.

این بازیکن با فیزیک مناسب و تکنیک خوب، نمایش‌های خوبی را در دفاع و حمله برای تیم پاکو خمس و حمید مطهری نشان می‌داد و همین موضوع باعث شده تا تراکتور برای ادامه کار او تمایل داشته باشد.

او احتمالا در روزهای آینده قرارداد جدیدی را هم با تراکتور امضا خواهد کرد تا حضورش را برای سالیان بعدی هم تداوم بخشد و این بازیکن را در پست دفاع چپ نگه دارد.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار