کدخبر : 15599 تاریخ انتشار :
A

رحمتی، تارتار یا حسینی؛ کدامیک سرمربی گل‌گهر می‌شوند؟

رحمتی، تارتار یا حسینی؛ کدامیک سرمربی گل‌گهر می‌شوند؟

باشگاه گل‌گهر در حال انجام مذاکرات و جمع‌بندی نهایی برای انتخاب سرمربی تیم فوتبال باشگاه در فصل پیش رو است.

به گزارش ورزش 360، مدیران باشگاه سیرجانی انتظار داشتند پس از سه سال حضور امیر قلعه‌نویی در راس کادر فنی تیم ملی که با کسب رتبه‌های پنجمی، چهارمی و ششمی برای سرمه‌ای پوشان در لیگ‌های 20، 21 و 22 تمام شد، با مارینوس اوزونیدیس به جایگاهی بهتر از نهمی و امتیازاتی بیشتر از 36 دست پیدا کنند و به همین دلیل تصمیم گرفتند که دیگر با سرمربی یونانی فصل گذشته‌شان ادامه ندهند.

پس از تصمیم قطعی اعضای هیئت مدیره باشگاه سیرجانی مبنی بر پایان کار اوزنیدیس، چند مربی برای مذاکره مدنظر قرار گرفتند که در راس آنها محرم نویدکیا قرار داشت، اما نویدکیا به دلیل قراردادی که با مس رفسنجان داشت، نتوانست به صورت کاملا جدی با باشگاه گل‌گهر مذاکره کند و درنهایت هم باشگاه مس رفسنجان اعلام کرد که این مربی در فصل پیش رو هم در رفسنجان باقی خواهد ماند.

پس از آن مدیران گل‌گهر مذاکره با سه مربی دیگر را که از قبل هم آغاز کرده بودند به صورت جدی‌تر پیش بردند. مهدی تارتار، مجتبی حسینی و مهدی رحمتی سه گزینه‌ مدیران باشگاه گل‌گهر برای حضور روی نیمکت تیم هستند که با هر سه آنها جلساتی برگزار شده و به زودی از میان آنها یکی برای هدایت سرمه‌ای پوشان در فصل پیش رو انتخاب خواهد شد.

البته از این میان این سه گزینه مهدی تارتار و مجتبی حسینی فصل گذشته با ملوان و آلومینیوم روزهای خوشی را تجربه کرده‌اند. درنهایت باید منتظر ماند و دید از میان این سه نفر کدام‌شان شرایط حضور در سیرجان و کار با گل‌گهر که یکی از منضبط‌ترین و منسجم‎‌‌ترین باشگاه‌های ایرانی به شمار می‌رود را پیدا خواهد کرد.

 

 

منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار