کدخبر : 15615 تاریخ انتشار :
A

علت سفر رییس هیات مدیره استقلال به چین چیست؟

علت سفر رییس هیات مدیره استقلال به چین چیست؟

در روزهایی که استقلال باید سرگرم خرید بازیکن باشد، رییس هیات مدیره باشگاه استقلال به چین سفر کرد.

به گزارش ورزش 360، کمتر کسی است که نداند شنبه در جلسه هیات مدیره جدید باشگاه استقلال، احمد شهریاری به عنوان رییس هیات مدیره و فرشید سمیعی به عنوان مدیرعامل انتخاب شدند اما معرفی آنها به آینده موکول شد چرا که از یک سو سهامداران باشگاه استقلال بابت انتخاب سمیعی، حیدرزاده، کارخانه و افضلی به جای نمایندگان آنها جهت عضویت در هیات مدیره از شهریاری دلخور هستند و از طرف دیگر، نهاد ریاست جمهوری هر گونه عزل و نصب را برای دستگاه های اجرایی ممنوع کرده است.

اما آخرین خبر از رییس جدید هیات مدیره استقلال اعجاب انگیز است. احمد شهریاری که نماینده تام الاختیار هلدینگ خلیج فارس در باشگاه استقلال است، به گفته منابع خبری نزدیک به باشگاه استقلال، روز گذشته به چین سفر کرد. آن هم درست وسط نقل و انتقالات و در روزهایی که استقلال نیاز دارد با کمک مالک متمول خود در بازار نقل و انتقالات دست به خریدهای باارزش بزند.

احمد شهریاری که رییس پارک های پتروشیمی، یکی از 64 شرکت زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس است، درگیری های کاری زیادی در این شرکت دارد و احتمالا سفر به چین هم مرتبط به همین درگیری هاست!

 

منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار