کدخبر : 15642 تاریخ انتشار :
A

ستاره سلبریتی دوست؛ عادل فردوسی‌پور 20 سال پیش کجاست؟

ستاره سلبریتی دوست؛ عادل فردوسی‌پور 20 سال پیش کجاست؟

می‌دانیم که برای بخشی از مردم، عادل فردوسی‌پور هم جزو مقدسات است و کسی نباید به ابروی بالای چشمش چپ نگاه کند.

به گزارش ورزش 360، هر کاری عادل انجام بدهد از همه قشنگ‌تر است و مادر دهر بهتر از او نزاییده. باشد، قبول. ما هم دوستش داریم و سال‌ها دوست‌مان بوده؛ حساب مطالبی هم که در حمایت از او علیه مدیران تلویزیون نوشتیم از شماره خارج است، اما هیچ‌کدام از اینها باعث نمی‌شود فراموش کنیم ستاره سلبریتی‌زده این روزها که همه وقتش را صرف خوش‌باشی با سوپراستارها می‌کند، جعلی‌ترین نسخه از آن جوان موفرفری است که بیست‌وپنج سال پیش برنامه آوانگارد نود را ساخت تا نور روی تاریکی‌ها بیندازد.

نه؛ حالا دیگر چیزی از آن عادل باقی نمانده. مردی که زمانی به صفایی فراهانی و علی کریمی و محمد دادکان تریبون می‌داد و با گوشه رینگ بردن پروین و قلعه‌نویی علیه سنت می‌شورید، سالیان سال است که از آن سودا فارغ شده و سرگرم شب‌نشینی با سلبریتی‌های رنگارنگ است؛ از ترک موتور همایون شجریان پایین می‌آید و سراغ پینگ‌پنگ با رضا گوچی می‌رود، از مصاحبت رامبد جوان فارغ می‌شود و به پیشواز مهدی پاکدل و رعنا آزادی‌ور می‌رود. او شهرتی را که از دل فاش‌گویی در فوتبال و سرشاخ شدن با مدیران و روسا به دست آورده بود، حالا خرج به خط کردن ستاره‌های سینما و موسیقی کرده و حتی پرهیزی ندارد میزبان یکی مثل سیروان خسروی باشد که رسما می‌گوید: «فوتبال را دوست ندارم. ذهن آدم را مسموم می‌کند!»

سوءمدیریت کولاک می‌کند، تیم ملی گروگان واپس‌گراترین مربیان تاریخ شده، تعمیر ورزشگاه آزادی تمام نمی‌شود، خبری از وی‌ای‌آر نیست و گروهی از مدیران ارشد فوتبال کشور در زندان به سر می‌برند، اما در تمام این مدت حتی پنج برنامه تاثیرگذار و جریان‌ساز هم در رسانه عادل تولید نشده. دستپخت برنامه‌ساز بی‌پروا و پیشروی دیروز، حالا شبیه ویژه‌نامه‌های زرد آخر سال مجلات شده؛ چی دوست داری؟ چی می‌پوشی؟ چقدر خوشگل شدی...!

با اعلام برائت و بیزاری از ساعت‌مچی محمدحسین میثاقی و مدیران سفارت نورد شبکه سه، این قبیل گرگم به هوا بازی‌های عادل هم آش دهان‌سوزی نیست. ما دل‌مان برای آن جوان جسور خوره فوتبالی تنگ شده که مو را از ماست بیرون می‌کشید، کسی که به نماینده متظاهر مجلس تشر می‌زد: «آقای محترم دین و ایمان فقط مال شما نیست.» کجای  این عادل سرخوش بازیگوش ترس دارد؟ با خیال راحت برگردانیدش تلویزیون؛ نهایتا می‌خواهد در مورد پدر رامین رضاییان و مونوکا بلوچی و قد دراز بهرام افشاری حرف بزند دیگر...!

منبع مدیاورزش
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار