کدخبر : 15700 تاریخ انتشار :
A

ابهام روی نیمکت؛ چه کسی سرپرست استقلال می‌شود؟

ابهام روی نیمکت؛ چه کسی سرپرست استقلال می‌شود؟

پست سرپرستی استقلال در هفته‌های پایانی لیگ قبل دچار تغییراتی شد. با شروع تمرینات، این تیم هنوز سرپرست ندارد.

به گزارش ورزش 360، بعد از جدایی بیژن طاهری از مجموعه استقلال همراه با ریکارد ساپینتو (در پایان لیگ بیست و دوم) جواد نکونام تصمیم گرفت بعد از در دست گرفتن هدایت تیم استقلال، علی سامره ستاره محبوب سال‌های گذشته استقلال را به عنوان سرپرست روی نیمکت تیمش بنشاند. اما این موضوع از همان روزهای ابتدایی با چالش‌های زیادی مواجه شد.

حسن روشن یکی از پیشکسوتان سرشناس باشگاه استقلال در همان روزهای نخست با انتقاد نسبت به حضور علی سامره روی نیمکت استقلال و پذیرش پست سرپرستی به این موضوع به شدت واکنش نشان داد و معتقد بود که سامره قابلیت چنین کاری را ندارد.

این موضوع در ادامه با مشکلاتی بین سامره و باشگاه استقلال ادامه یافت تا در نهایت سرپرست تیم استقلال قید همکاری با این مجموعه را زد. در همان برهه اعلام شد که باشگاه استقلال به دنبال بیژن طاهری است تا دوباره او را به عنوان سرپرست به نیمکت استقلال برگرداند اما بیژن طاهری در یک تیم دسته دویی مشغول شده بود و نمی‌توانست برای همکاری با استقلال قید فعالیت در آن تیم را بزند و در نهایت با همان تیم (کویر مقوا) نیز به لیگ دسته اول صعود کرد.

در این حد فاصل استقلال بدون داشتن سرپرست مسابقات لیگ برتر را یکی بعد از دیگری طی می‌کرد تا اینکه در اوایل بهار نام آتیلا حجازی برای این پست مطرح شد. فرزند ناصر حجازی نیز نتوانست با مشکلات موجود در این رابطه به نیمکت استقلال برسد و عواملی از بیرون مانع از نشستن او روی نیمکت استقرار شدند تا اینکه سرانجام اعلام شد آتیلا حجازی هم نمی‌تواند روی نیمکت استقلال بنشیند!

اما حالا و با توجه به مطرح شدن نام فراز فاطمی و مهدی پاشازاده بار دیگر اما و اگرهایی در رابطه با اینکه چه کسی در فصل آینده سرپرستی تیم استقلال را در دست می‌گیرد در هاله‌ای از ابهام است.

پست سرپرستی یا همان مدیر تیم یکی از مهمترین پست‌ها برای انجام دادن امور مربوط به تیم، اردوها، برنامه تمرینی، تهیه لباس، محل تمرین و موارد زیادی از این دست مثل تهیه بلیت هواپیما و خورد و خوراک بازیکنان تیم است که در صورت نبودن این فرد وظیفه این کار بر دوش اعضای کادر فنی و یا مسئولان باشگاه خواهد بود و این می‌تواند اصطکاک بیشتری را بین باشگاه و کادر فنی به وجود بیاورد.

 

منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ورزش ۳۶۰ هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
ارسال نظر

پربیننده ترین
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    آخرین اخبار